Connect with us

Najważniejsze wiadomości

BauWatch debiutuje w Polsce | EurobuildCEE

Published

on

BauWatch debiutuje w Polsce |  EurobuildCEE

BauWatch wynajął 1650 m² powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Pruszków VI. Firma wyposaża wieże CCTV w kamery i inteligentne oprogramowanie oraz utrzymuje certyfikowane centra monitoringu.

BauWatch to holenderski dostawca rozwiązań bezpieczeństwa dla obszarów zewnętrznych, takich jak place budowy, projekty energetyczne i infrastrukturalne, które muszą być chronione przed nieuprawnionym dostępem. Firma założona w 2008 roku jest obecnie reprezentowana w Niemczech, Belgii, Francji, Austrii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech. Newmark Polska wynegocjował warunki wynajmu swojego pierwszego magazynu w Polsce.

Kiedy BauWatch planował wejść do Polski, zlecono nam zbadanie polskiego rynku i wynegocjowanie warunków wynajmu komercyjnego z wynajmującym. Ze względu na wymagania magazynowe naszego klienta, zadanie okazało się trudne. Panattoni dostosuje powierzchnię magazynową do przechowywania wymaganej przez BauWatch ilości towarów ADR, zapewniając efektywność operacyjną.
Jakub Dudkiewicz, Senior Associate w Dziale Przemysłu i Magazynowania, Newmark Polska

Panattoni Park Pruszków VI zlokalizowany jest około 22 km na zachód od centrum Warszawy i 2,5 km od autostrady A2. Obejmuje około 47 000 m² powierzchni z certyfikatem BREEAM „Excellent”.

READ  Województwo ¦wiêtokrzyskie. Wandalizm okaleczył drzewo. „Nie wiemy, co miał na myśli autor tej instalacji”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *