Connect with us

Zabawa

„Bauer sucht Frau”: Co wydarzyło się w programie z 1 listopada 2020 r.? (Związek)

Published

on

Od sześciu tygodni śledzimy losy pięciu bohaterów programu ”Rolnik szuka żony“WHO odpowiedzieli Reality showZnaleźć miłość. Przypominamy, że pojawiają się one w siódmym numerze „Rolnika…”. Dawid, Maciej, Józef i Paweł oraz rolniczka Magdalena. Wasza pomoc w znalezieniu szczęścia jest tam Marta ManowskaPomaga im to w podejmowaniu decyzji i przeprowadzaniu wywiadów, aby kształtować ich życie serca.

W ostatnim odcinku widzieliśmy nieoczekiwane zwroty akcji, w tym Agnieszka, jedna z kandydatek Dabita, opuściła program. Niedzielne wydanie „The Farmer…” dostarczyło nam nowych emocji związanych z danymi rolników.

Polecamy:: Jak dokładnie śledzisz losy bohaterów „Farmera … 7”? Sprawdź się!

„Rolnik szuka kobiety 7”, odcinek 7: Co wydarzyło się w programie?

Paweł Bodzianny zabrał Martę na randkę, ale od początku dało się wyczuć niekomfortową atmosferę między nimi. Pamiętajcie, widzieliśmy jak w poprzednim odcinku Paweł żartował, że nie weźmie jej na randkę i że kandydat może już iść do domu.

Jak można było się spodziewać, zapowiedziała kieliszkiem dobrego alkoholu, że wycofa się z udziału w „Farmerze…”:

Paweł przyznał, że chciałby spędzać więcej czasu z Martą, chciał nawet zabrać ją na wesele. Wtedy początkowo się zgodziła Ze łzami w oczach powiedziała, że ​​nie działa to na jej nerwy i lepiej wróci do domu, zwłaszcza że tęskni za córką. Reszta spotkania była dość poważna. Nie pomogło stwierdzenie Pawła, że ​​Marta jest jedyną dziewczyną wśród kandydatów, na których mu zależy. W drodze do domu kandydat kilkakrotnie wahał się, czy zostać, czy wrócić do domu i prawdopodobnie nie wiedziała, co robić.

READ  Transmisja na żywo koncert Orkiestry Symfonicznej Tehachapi | muzyka

Magdalena Bator zrekrutowała swoich kandydatów do pracy. Paweł skorzystał z okazji i wykonał drobne gesty, którymi chciał podejść do rolnika. Podczas gdy dziewczynie podobał się „niewinny” dotyk jej dłoni, pocałunek w policzek w podziękowaniu za pomoc w pracy wywołał raczej niejednoznaczną odpowiedź. Zwrócił na to uwagę nie tylko przeciwnik Pawła Adam, ale także sama Magdalena:

Chwilę później Paweł i Adam odbyli prywatną rozmowę z Magdaleną. O ile według Pawła Adam był zbyt konserwatywny, Sam Paweł próbował przywrócić fizyczny kontakt z rolnikiem. Zapytał z zainteresowaniem o blizny na jej dłoni i pochwalił je, ale ona powiedziała z lekkim zażenowaniem:

Po pracy przygotowywali wspólnie obiad, a Magdalena goniła kandydatów do gotowania. Paweł rozbawił Adama, że ​​sprawdzał przepisy w internecie i wśród znajomych, bo nie był pewien, jak sam przygotować danie. Rady prawdopodobnie zadziałały, ponieważ Paweł von Magdalena otrzymał za swoje ciasta 9 punktów.

Dalsza część artykułu znajduje się w wideo::

Maciej też nie miał zbyt udanej randki. Ewelina wyjaśniła po drodze, że czuje się, jakby wracała do domu. Podczas szczerej rozmowy na łące Maciej potwierdził jej podejrzenia, na które odpowiedziała łzami. Na pocieszenie otrzymała bukiet polnych kwiatów. Po powrocie do mieszkania dziewczyna zaczęła się pakować i wszystko było obserwowane przez dwóch pozostałych kandydatów. Na pożegnanie powiedziała:

Chwilę później Maciej zaprosił Ilonę na randkę. Po drodze próbował podnieść kandydata i szukał kontaktu fizycznego. Wyznał jej nawet, że ze wszystkich dziewcząt lubi ją najbardziej i zasugerował, żeby wzięły udział w sesji ślubnej.. Podczas spływu odbyli szczerą rozmowę: Wciąż pytała o pracę i zajęcia Macieja, a on był ciekawy, dlaczego Ilona nadal jest singlem.

READ  Irański „Bandar Band” zdobywa nagrodę NETPAC na Ulju Mountain Film Festival

Dalsza część artykułu znajduje się w wideo::

Magdalena, jedna z kandydatek Dawida, również miała wiele domysłów. Przed szczerą rozmową zganiła go i nauczyła dobrych manier. Tak się złożyło, że mężczyzna nie uścisnął jej dłoni, kiedy wysiadała z samochodu. Rolnikowi się to nie podobało, ale pomyślał szybko i kiedy usiedli przy stole, odsunął jej krzesło. W rozmowie z Magdaleną kilkakrotnie zapytał, czy nie żałuje, gdyby podjęła decyzję o powrocie do domu. W końcu pozwolił sobie na mały żart, który bardzo zaskoczył dziewczynę:

Józef zabrał Grażynę na konie. Niestety w trakcie rozmowy kandydatka przyznała, że ​​rolnik jej nie pochwalił, a nawet pokazał jej talent, np. B. kulinarne, obniżone. Po prostu mu powiedziała:

Do kamery dodała:

Rozmowa szybko doprowadziła do końca spotkaniabo Grażyna powiedziała, że ​​nie będzie już zabawy, bo ona “Nie chcę igrać z moimi uczuciami“. Kiedy wrócili, Kobieta nie lubiła, gdy Józef cały czas mówił o Ewie, więc poprosiła go, żeby więcej o niej nie mówił. Podczas kolacji z innymi paniami unikały tematu randek.

Obserwuj też::

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *