Connect with us

Zabawa

Bad Exorcist Review – sprośne animacje o egzorcyzmach są zabawne

Published

on

Bad Exorcist Review – sprośne animacje o egzorcyzmach są zabawne

streszczenie

Podążamy za Bogdanem Bonerem, samoukiem egzorcystą, który sieje spustoszenie walcząc z demonami.

W tej recenzji serialu animowanego Netflix Bad Exorcist nie ma spoilerów.

Netflix ma zaskakująco dużą kolekcję animacji dla treści dla dorosłych. Jeśli więc jesteś fanem tego typu seriali, z przyjemnością dowiesz się, że od dzisiaj dostępna jest nowa seria. Zły Egzorcystaznany również jako Egzorcysta Boner, to serial, w którym żaden demon nie jest bezpieczny przed kochającym alkohol, samoukiem egzorcystą Bogdanem Bonerem. On i jego dziwna drużyna, w skład której wchodzi jego syn i Demon Domino, walczą z ciemnymi siłami. Z satyrycznym podejściem do egzorcyzmów, seria ta ma zdecydowanie ciekawą koncepcję.

Ten polski serial animowany ma do obejrzenia dwa sezony, oba dostępne na Netflix, ale pierwszy sezon jest dostępny w Polsce od 2020 roku. Trzynaście odcinków w pierwszym sezonie, każdy trwający około dwunastu minut. Krótki i słodki, co sprawia, że ​​zegarek jest łatwy. Mrugnij i możesz dosłownie przegapić odcinek.

Dramatyczne, energiczne, zwariowane historie z mnóstwem przekleństw, ta seria ma mocny cios. Nie w zły sposób – każdy odcinek jest pełen akcji, niegrzecznych żartów i rażących efektów wizualnych, a ponieważ są tak krótkie, masz ich dużo w krótkim czasie. Gra głosowa jest świetna; bardzo zabawne, charakterystyczne głosy. Niektóre są idealnie chrapliwe i straszne i naprawdę pomagają ożywić postacie. Treść jest śmieszna.

Animacja jest podobna Park Południowy, i nie mogłem tego wyrzucić z głowy i to sprawiło, że chciałem to obejrzeć Park Południowy, Niestety. Jednak postacie są zabawne wizualnie, zwłaszcza demony, na które polują i walczą. Z tym konkretnym motywem i sposobem, w jaki jest używany, trudno jest z niczym porównać i wydaje się świeży, ale wyobraź sobie, że oglądasz Bobby’ego stamtąd nadprzyrodzony spotyka się Park Południowy, ale z większą ilością przekleństw i przemocy w krótszym czasie. Myślę, że to moja jedyna prawdziwa krytyka tego, jak krótkie są odcinki. Chciałem zrobić sobie filiżankę herbaty i przegapiłem jedną. Nie wiem jednak, czy jest w stanie być pełnymi 20-30 minutowymi odcinkami, więc te krótkie wybuchy mogą być wszystkim, co mają do zaoferowania.

READ  Recenzja filmu Przysięga Ireny i podsumowanie filmu (2024)

Chociaż ta seria nie rozśmieszała mnie na głos, były fragmenty i sytuacje, które powodowały, że chichotałem. To będzie albo coś, co kochasz, albo coś, czego nienawidzisz. Powiedziałbym, że ta seria to zabawny szybki zegarek, więc warto spróbować. Będziesz cieszyć się oglądaniem innych seriali animowanych, takich jak South Park, F jak Rodzina, Brickleberry, oraz Rajski PD.

Co sądzisz o serialu animowanym Netflix Bad Exorcist? Komentarz poniżej.

Możesz oglądać ten serial dzięki subskrypcji Netflix.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *