Connect with us

Sport

Babylon MMA 18: Zemsta. Paweł Pawlak wywalczył pas wagi średniej i w wieczornej walce pokonał Adriana Błeszyńskiego

Published

on

Babilon MMA 18 w piątek: Gala zemsty wywołała wiele emocji! W walce wieczoru Paweł Pawlak pokonał Adriana Błeszyńskiego i zdobył pas wagi średniej. Ozdobą gali był również występ Łukasza Sudolskiego, który pokonał Mladena Kujundzicia w 12 sekund.

Pawlak i Błeszyński stoczyli w lutym walkę o pas wagi średniej organizacji Babilon MMA. Niezwykle emocjonujący pojedynek, który trwał pięć rund, zakończył się remisem, pozostawiając wolny pas. Obaj gracze zapowiedzieli, że tym razem nie chcą czekać na werdykt sędziów i będą starali się zawczasu przesądzić o losach tytułu.

Nie wyszło, ale fani nie mają czego żałować! Obaj uczestnicy mieli niesamowity spektakl, który trzymał ich w napięciu do ostatnich kilku sekund. Ostatecznie pas trafił do Pawlaka na podstawie wyraźnej decyzji sędziów.

Ostatnia walka przed walką o pas, która trwała zaledwie 12 sekund, była niezwykle widowiskowa! Właśnie tego potrzebował Łukasz Sudolski, żeby zdjąć Mladena Kujundzicia.

W pozostałych pojedynkach były też emocje. W pierwszej walce o kartę główną Oskar Szczepaniak, który debiutował zawodowo w MMA, decyzją sędziów pokonał Adama Rybczyńskiego. Walka była ciekawa, ale kolejna walka wywołała jeszcze więcej emocji. Paweł Dziuba spotkał się z Maciejem Smokowskim w dwie minuty i 38 sekund i wygrał technicznym nokautem.

Trzecia bitwa również zakończyła się przedwcześnie. Adam Laguna wygrał poddając się Kamilowi ​​Mękalowi i skutecznie dusząc go za plecami w drugiej rundzie. Dawid Martynik w kolejnej walce użył tej samej techniki, więc Patryk Trytek musiał uciekać w drugiej rundzie.

Werdykt sędziów ponownie okazał się kluczowy dla piątego starcia, w którym Paata Tsxapelia musiała uznać za przełożonego Marcina Jabłońskiego.

  • 83,9 kg: Paweł Pawlak (17-4-1, 9 KO, 3 SUB) pokonał Adriana Błeszyńskiego (9-4-1, 7 KO, 1 SUB) jednogłośnie punktami (49-45, 49-46, 49- ) 45)
  • 98 kg: Łukasz Sudolski (8-0, 5 KO, 1 SUB) pokonał Mladena Kujundzicia (3-4-1, 2 KO, 1 SUB) przez TKO, runda 1
  • 70,3 kg: Marcin Jabłoński (9-2, 3 SUB) pokonał Paatę Tsxapelia (9-6, 3 KO, 4 SUB) jednogłośną decyzją punktami (30-27, 29-28, 29-28).
  • 61,2 kg: Dawid Martynik (4-1, 1 KO, 2 SUB) pokonał Patryka Trytka (3-1, 2 KO) przez poddanie (duszenie z tyłu), runda 2
  • 83,9 kg: Adam Łaguna (4-1, 1 KO, 2 SUB) pokonał Kamila Mękala (0-1) przez poddanie, runda 2
  • 120 kg: Paweł Dziuba (1: 0, 1 KO) pokonał Macieja Smokowskiego (0: 1) przez TKO w 1 rundzie
  • 70,3 kg: Oskar Szczepaniak (1: 0) pokonał Adama Rybczyńskiego (1: 1, 1 SUB) jednogłośną decyzją punktami (29:28, 29:28, 29:28).
READ  Siatkarz LM. Jastrzębski Węgiel - Stroitiel 3-0

Przeczytaj więcej o Babilonie MMA 18 na Polsatsport.pl – kliknij!

23.40 Jednogłośną decyzją sędziów Paweł Pawlak zdobył pas wagi średniej Babylon MMA, pokonując Adriana Błeszyńskiego!

23,38 Kto zdobędzie pas? Sędziowie zdecydują!

23,37 Runda V: To ostatnie okrążenie było niesamowite! Kiedy Pawlak zaczął bić rywala, który już kołysał się na nogach, nagle zebrał siły i udało mu się go obalić! Zacięta walka trwała do ostatnich sekund!

23.31 Runda IV: Obaj gracze byli już bardzo zmęczeni. Jednak żaden z nich się nie poddał. Pawlak wykonał dobry ruch i jednym kopnięciem powalił Błeszyńskiego. Może to jednak również sprowadzić rywala na parter. Z połamanej twarzy Błeszyńskiego spłynęła krew. Pawlak do ostatnich kilku sekund zadawał ciosy, ale nie powalił przeciwnika.

23,25 Okrążenie III: Z każdą sekundą widoczna była przewaga Błeszyńskiego, który – jak się wydawało – zachowywał większą siłę. Pawlak odpowiedział dużym uderzeniem jednym łokciem. Po chwili Błeszyński przewrócił przeciwnika. W ostatniej chwili walka powróciła do stójki. Pawlak uderzył rywala, który cudem stanął na nogach!

23.18 Runda II: To była ostra wymiana ciosów! Ostatecznie Pawlak sprowadził rywala na dół, ale nie zdążył zakończyć walki.

23.12 I runda: Na początku rundy Błeszyński pokonał przeciwnika jednym ciosem. Jednak walka szybko wróciła do stójki. Obaj gracze wymienili ciosy. Pomimo braku publiczności oba rogi wydały niesamowity hałas.

11 po południu. Na koniec wieczornej walki powalczysz o pas wagi średniej, w którym rywalizują ze sobą Adrian Błeszyński i Paweł Pawlak.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *