Connect with us

technologia

Automata The End Of Yorha Edition pojawi się na Switchu tej jesieni

Published

on

Automata The End Of Yorha Edition pojawi się na Switchu tej jesieni

Zrzut ekranu z Nier: Automata The End of YoRHa Edition na Nintendo Switch, przedstawiający bohatera 2B w masce lisa kitsune i coś, co wygląda na krótki niebieski furisode lub kimono.

Nintendo ogłosiło dzisiaj, podczas swojej prezentacji Mini Direct Partner Showcase, że twarda gra RPG akcji od PlatinumGames Nier: automaty pojawi się na Switchu 6 października. Zsynchronizowany Koniec edycji YoRHato wydanie będzie zawierać wcześniej wydane dodatki, takie jak DLC „3C3C1D119440927”, a także nową konsolęekskluzywne kostiumy – jak ten z maską kitsune – pokazane w nowym zwiastunie.

Nier: automaty to wielokrotnie nagradzana gra RPG typu hack-and-slash, w której oddział androidów próbuje odzyskać Ziemię dla ludzkości i dominować maszyną na dystopijnej planecie. Narracja jest znacznie głębsza, pełna politycznych intryg i egzystencjalnych zadumy, ale sedno polega na tym, że grasz jako robot o imieniu 2B, który biega, bijąc inne roboty różnymi fajnymi broniami i jeszcze fajniejszymi ruchami. To typowy materiał PlatinumGames, który został wypolerowany jak metal. w podsumowaniu, Nier: automaty jest chory.

Kontynuuj czytanie: Nier: automaty: To kotaku recenzja

Koniec edycji YoRHa na Switchu zawiera 3C3C1D119440927 DLC– pierwszy i jedyny dodatek Nier: automaty Zawartość – składająca się z trzech aren bitewnych, na których możesz sprawdzić swoje umiejętności, trzech kostiumów (nagrody za ukończenie wyzwań na arenie) oraz ostatniego zadania pobocznego badającego nowo otwartą windę w parku rozrywki. Ta mała historia poboczna to podróż. Zaufaj mi. Oprócz tego DLC o dziwacznej nazwie, ta wersja będzie zawierać także kilka ekskluzywnych kostiumów dla 2B i 9S, takich jak: B. dwukolorowe stroje, które ubierają nawet droida-towarzysza.

Być może najbardziej dyskretną i ekscytującą częścią całego ogłoszenia jest fakt, że Nier: Automata The End of YoRHa Edition na Nintendo Switch nie jest wersją gry w chmurze. To prawdziwy natywny port konsoli, co oznacza, że ​​powinien działać całkiem płynnie. Lub przynajmniej tak płynny, jak hybryda podręcznej konsoli jest w stanie uruchomić tak szaloną grę akcji. To mówi ludzie w internecie ponownie wykorzystaj tę okazję Przeciągnij Square Enix do okrutny Królestwa Serca porty w chmurze.

Nier: Automata The End of YoRHa Edition premiera 6 października za 40 USD na Nintendo Switch. Możesz Zamów grę w przedsprzedaży w eShop w tym momencie.

READ  Gboard wprowadza nowy przycisk magicznej różdżki na Androida
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *