Connect with us

technologia

Automata The End Of Yorha Edition pojawi się na Switchu tej jesieni

Published

on

Zrzut ekranu z Nier: Automata The End of YoRHa Edition na Nintendo Switch, przedstawiający bohatera 2B w masce lisa kitsune i coś, co wygląda na krótki niebieski furisode lub kimono.

Nintendo ogłosiło dzisiaj, podczas swojej prezentacji Mini Direct Partner Showcase, że twarda gra RPG akcji od PlatinumGames Nier: automaty pojawi się na Switchu 6 października. Zsynchronizowany Koniec edycji YoRHato wydanie będzie zawierać wcześniej wydane dodatki, takie jak DLC „3C3C1D119440927”, a także nową konsolęekskluzywne kostiumy – jak ten z maską kitsune – pokazane w nowym zwiastunie.

Nier: automaty to wielokrotnie nagradzana gra RPG typu hack-and-slash, w której oddział androidów próbuje odzyskać Ziemię dla ludzkości i dominować maszyną na dystopijnej planecie. Narracja jest znacznie głębsza, pełna politycznych intryg i egzystencjalnych zadumy, ale sedno polega na tym, że grasz jako robot o imieniu 2B, który biega, bijąc inne roboty różnymi fajnymi broniami i jeszcze fajniejszymi ruchami. To typowy materiał PlatinumGames, który został wypolerowany jak metal. w podsumowaniu, Nier: automaty jest chory.

Kontynuuj czytanie: Nier: automaty: To kotaku recenzja

Koniec edycji YoRHa na Switchu zawiera 3C3C1D119440927 DLC– pierwszy i jedyny dodatek Nier: automaty Zawartość – składająca się z trzech aren bitewnych, na których możesz sprawdzić swoje umiejętności, trzech kostiumów (nagrody za ukończenie wyzwań na arenie) oraz ostatniego zadania pobocznego badającego nowo otwartą windę w parku rozrywki. Ta mała historia poboczna to podróż. Zaufaj mi. Oprócz tego DLC o dziwacznej nazwie, ta wersja będzie zawierać także kilka ekskluzywnych kostiumów dla 2B i 9S, takich jak: B. dwukolorowe stroje, które ubierają nawet droida-towarzysza.

Być może najbardziej dyskretną i ekscytującą częścią całego ogłoszenia jest fakt, że Nier: Automata The End of YoRHa Edition na Nintendo Switch nie jest wersją gry w chmurze. To prawdziwy natywny port konsoli, co oznacza, że ​​powinien działać całkiem płynnie. Lub przynajmniej tak płynny, jak hybryda podręcznej konsoli jest w stanie uruchomić tak szaloną grę akcji. To mówi ludzie w internecie ponownie wykorzystaj tę okazję Przeciągnij Square Enix do okrutny Królestwa Serca porty w chmurze.

Nier: Automata The End of YoRHa Edition premiera 6 października za 40 USD na Nintendo Switch. Możesz Zamów grę w przedsprzedaży w eShop w tym momencie.

READ  Firma Microsoft umożliwia programistom korzystanie z aplikacji GUI systemu Linux w systemie Windows 10
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.