Connect with us

Świat

Ataki Grahama Linehana anulują kulturę podczas wydarzenia towarzyszącego konferencji konserwatystów

Published

on

Ataki Grahama Linehana anulują kulturę podczas wydarzenia towarzyszącego konferencji konserwatystów

Pisarz komediowy Graham Linehan powiedział podczas wydarzenia poświęconego wolności słowa na konferencji Partii Konserwatywnej, że jest „najbardziej odwoływaną osobą na tej sali”.

Najbardziej znany jest z „The IT Crowd” i „Ojciec Ted”. Został oskarżony o transfobię ze względu na swoje poglądy na temat płci.

Podczas niedzielnej debaty na marginesie Linehan powiedział, że „w dzisiejszych czasach bardzo trudno mu znaleźć miejsca do rozmów”.

W sierpniu w wyniku skarg odwołano występ komediowy z udziałem pana Linehana w Edynburgu.

Autorka była zdeklarowanym krytykiem samoidentyfikacji osób transpłciowych.

W zeszłym miesiącu twierdził, że odmówiono mu wstępu na tegoroczną konferencję Partii Konserwatywnej w Manchesterze, zanim wkroczył jej lider i uchylił decyzję.

Powiedział, że złożył prośbę o dostęp do policji w Greater Manchester, aby dowiedzieć się, dlaczego początkowo sprawa została zablokowana.

Policja Greater Manchester stwierdziła, że ​​nie podejmuje decyzji w sprawie akredytacji konferencji. Służby sprawdzają wnioskodawców, a następnie przekazują zanonimizowaną listę do centrali torysów, w której przedstawiają wszelkie wątpliwości.

Linehan podzielił się platformą z historykiem i felietonistą Daily Telegraph Timem Stanleyem, nauczycielem akademickim Matthew Goodwinem i Markiem Glendinningiem, szefem ds. kultury w zespole doradców Instytutu Spraw Gospodarczych.

opis obrazu,

Linehan twierdzi, że jego karnet konferencyjny został początkowo zablokowany

Panel argumentował, że wolność słowa w Wielkiej Brytanii jest ograniczana przez grupy ludzi, które nie mają kontaktu z poglądami szerszej opinii publicznej i są coraz bardziej nietolerancyjne wobec opinii, których nie podzielają.

Linehan stwierdził, że doszło do „miękkiego ideologicznego zamachu stanu na prawie wszystkie nasze główne instytucje – policję, środowisko akademickie, a nawet NHS”, który należy powstrzymać.

Wycelował także w BBC w związku z jej podejściem do kwestii osób transpłciowych, oskarżając korporację o zrobienie wszystkiego, co w jej mocy, „aby stłumić tę debatę”.

Skontaktowano się z BBC w celu uzyskania komentarza.

Linehan przemawiał na pobocznym spotkaniu – jednorazowym wydarzeniu zorganizowanym w ramach głównej konferencji partii.

Autor brał udział w szeregu zawziętych sporów w mediach społecznościowych z aktywistami transpłciowymi i w 2020 r. został trwale zawieszony w Twitterze za naruszenie jego zasad dotyczących „treści nienawistnych”.

Jego konto zostało przywrócone po przejęciu platformy mediów społecznościowych przez Elona Muska.

Linehan był współtwórcą komedii Channel 4 „Ojciec Ted”, a później napisał scenariusze do „Black Books” i „The IT Crowd”. Odcinek „The IT Crowd” z 2008 roku został skrytykowany za fabułę dotyczącą osób transpłciowych. W 2020 roku Channel 4 usunął go ze swojej usługi przesyłania strumieniowego, stwierdzając: „Biorąc pod uwagę obecne oczekiwania widzów, doszliśmy do wniosku, że nie spełnia on naszych standardów dostępności”. i nie było możliwe dokonanie odpowiednich zmian.”

READ  Jest zaleta, Navjot Sidhu, nawet jeśli Sukhjinder Randhawa czuje się niekomfortowo mieszając się w sprawy rządowe: The Tribune India
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *