Connect with us

technologia

Assassin’s Creed Bug PS5 z 2020 roku wreszcie naprawiony

Published

on

Assassin’s Creed Bug PS5 z 2020 roku wreszcie naprawiony

Zdjęcie: Ubisoft

Wiem, że nie jest to najbardziej palący problem społeczności gier wideo, ale po prostu uważam to za zabawne: ktoś z Ubisoftu to zrobił w końcu udało się naprawić błąd, który miał wpływ na określoną wersję Assassin’s Creed na konkretnej platformie, na której ludzie (a może tylko jedna osoba?) podsłuchiwali Lata.

Omówiliśmy to w listopadzie 2020 r., kiedy wprowadzaliśmy nowe konsole odkryto oponę że wersja na PlayStation 4 Assassin’s Creed Syndicate miał dziwny shaproblemy podczas próby odtworzenia go na PlayStation 5. Było to tak dobrze znane, że każdy, kto próbował uruchomić grę, otrzymał monit o następującej treści:

Podczas grania w tę grę na PS4 na konsoli PS5 możesz doświadczyć nieoczekiwanego przebiegu rozgrywki.

Niemniej lJak mówiłem, nie jest to duży problem. Ale wciąż problem, który zostałby zarejestrowany gdzieś w Ubisoft, wystarczająco daleko na liście priorytetów, że nie został naprawiony w tym momencie, ale nadal znajduje się na liście, czekając na kogoś, kto się nią zajmie, kiedy tylko będzie miała czas Zrób to.

Ten czas to ten tydzień. Konto serii na Twitterze opublikowało to dzisiaj wcześniej, mówiąc, że aktualizacja ukierunkowana konkretnie na ten dokładnie błąd zostanie wydana jutro:

Mamy przyjemność ogłosić, że Assassin’s Creed Syndicate otrzyma aktualizację na PlayStation 4 jutro, 23 lutego. Ta aktualizacja rozwiązuje problemy z migotaniem podczas gry na PlayStation 5.

Dzięki, że mi przypomniałeś, żebym to odkopał i zagrał. Nie dlatego, że chcę cieszyć się nim bez migotania — nigdy go nie miałem na PS4, mam go na PC! – ale dlatego, że jest to głęboko niedoceniany wpis w serii i taki, do którego chciałbym wrócić nowsze gry są tylko trochę zbyt dużo.

READ  Naucz się nowego języka z aplikacją Babbel Language Learning
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *