Connect with us

technologia

LANDR FX usprawnia miksowanie za pomocą pięciu niezbędnych wtyczek multiefektowych

Published

on

MONTREAL, 25 stycznia 2022 /PRNewswire/ — LANDR (landr.com) wydaje nowy pakiet narzędzi, LANDR FX, zaprojektowany, aby zapewnić wszystkim finezję miksowania na poziomie eksperckim w studiu. FX oferuje większą wydajność w pracy na poziomie eksperckim w studiu i nowe poziomy dopracowania dla poważnych twórców pracujących na domowej konfiguracji. LANDR FX dobrze dostosowuje się do szerokiej gamy gatunków i wykorzystuje intuicyjny interfejs, który pozwala twórcom muzyki na wszystkich poziomach doświadczenia na szybkie uzyskanie doskonałego brzmienia.

LANDR FX Suite łączy w sobie pięć wtyczek, z których każda ma jedno pokrętło, destylując wszystko, co niezbędne do ożywienia miksu w ramach jednej prostej decyzji. Każda wtyczka, obsługiwana przez Audified, zawiera do 50 ustawień wstępnych, które zostały skrupulatnie opracowane przez doświadczonych i nagradzanych inżynierów LANDR.

LANDR FX to jedne z najprostszych i najbardziej wydajnych wtyczek z wieloma efektami, jakie kiedykolwiek stworzono. Po prostu wybierz wtyczkę najlepiej pasującą do instrumentu, który przetwarzasz, wybierz ustawienie wstępne i przekręć duże pokrętło” — mówi Daniel Rowland, producent/inżynier projektów nagrodzonych Oscarem, nominowanych do nagrody GRAMMY oraz szef produkcji w firmie LANDR. „Najlepsi inżynierowie dźwięku i producenci umieścili w tych ustawieniach swój sprawdzony „tajemniczy sos” z dziesiątkami ustawień efektów, które można regulować w tle. Rezultatem jest niezawodny, profesjonalny dźwięk w ciągu zaledwie kilku sekund”.

Użytkownicy LANDR mogą kupować wtyczki FX a la carte lub jako pakiet lub korzystać z tych wtyczek w ramach subskrypcji All Access Pass, która odblokowuje całą platformę LANDR. Wtyczki LANDR FX obejmują wszystko, czego większość producentów, artystów i innych twórców będzie potrzebować, aby miks zabłysnął lub uzyskać wspaniały dźwięk w locie. Zawierają:

Akustyczny: Wydobądź żywe tony i bogaty charakter w ścieżkach i samplach instrumentów akustycznych i orkiestrowych.

Elektryczny: Dodaj bogactwo, połysk i klasyczne efekty do swoich ścieżek gitary elektrycznej i syntezatorów w wielu stylach i gatunkach.

READ  Oryginalna Celeste ma teraz sequel, w który możesz grać w przeglądarce

Gitara basowa: Potrząśnij oknami, udoskonal swoje basy lub wzmocnij groove dzięki definitywnym i kultowym efektom basowym.

bije: Poprowadź swój beat do domu dzięki epickim presetom, które dodają uderzenia i mocy perkusji, od pojedynczych uderzeń i werbli po w pełni załadowane autobusy.

Głos: Doskonal i dopracuj swoje ścieżki wokalne za pomocą profesjonalnie zaprojektowanego korektora, pogłosu, nasycenia, opóźnienia i innych.

LANDR FX jest częścią All Access Pass firmy LANDR, prostej, wysokowartościowej miesięcznej subskrypcji, która zapewnia twórcom szeroką gamę inspirujących narzędzi, dystrybucji i masteringu za jedyne $9.99/mo rozliczane rocznie. Pełne szczegóły tutaj.

O LANDR

Założona w 2014 roku, KRAJ to platforma, na której twórcy muzyki mogą tworzyć, doskonalić i rozpowszechniać swoją muzykę. Wspierany przez pełen pasji zespół inżynierów, producentów i muzyków, LANDR kontynuuje swoją przełomową pracę na styku muzyki i technologii, łącząc najszerszy zestaw narzędzi i usług w branży w ramach jednej platformy, aby wspierać zarówno początkujących, jak i profesjonalnych twórców.

KRAJ ŹRÓDŁA

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.