Connect with us

technologia

Apple rozszerza funkcję aplikacji pogodowej „Jakość powietrza” z iOS 14.7 na inne kraje

Published

on

Jedną z nowych funkcji wprowadzonych w iOS 14 w zeszłym roku była możliwość przeglądania jakości powietrza w aplikacji Pogoda. Jednak jest to ograniczone tylko do kilku regionów. Jednak wraz z pierwszą wersją beta iOS 14.7 firma w końcu rozszerza tę funkcję na inne kraje.

Jak donosi wielu użytkowników w witrynie Reddit i Twitter, iOS 14.7 Beta 1 przenosi funkcję jakości powietrza w aplikacji pogodowej na iPhone’a do większej liczby regionów. Obejmuje to miasta w Holandii, Francji, Włoszech i Hiszpanii. Inne komentarze wspominają również, że funkcja działa również w Kanadzie.

W Stanach Zjednoczonych pomiary jakości powietrza opierają się na wskaźniku jakości powietrza (AQI) w zakresie od 0 do 500, przy czym niższe liczby oznaczają lepszą jakość powietrza, a wyższe są niezdrowe. Informacje te są wyświetlane na kolorowym pasku w aplikacji pogodowej na iPhonie, a także w Apple Maps.

iOS 14.7 nie jest dokładnie dużą aktualizacją, ale jest to świetna nowa funkcja dla użytkowników HomePod, którzy mogą teraz ustawiać i zatrzymywać liczniki czasu za pomocą aplikacji Home na iPhonie, iPadzie i Macu. Nie jest jednak jasne, kiedy ta aktualizacja będzie dostępna publicznie.

Przeczytaj także:

FTC: Używamy automatycznie generujących dochody linków afiliacyjnych. Jeszcze.


Aby uzyskać więcej wiadomości Apple, sprawdź 9to5Mac na YouTube:

READ  Te dwa przeoczone zaklęcia Baldur's Gate 3 są niezwykle pomocne
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *