Connect with us

technologia

W Północnej Alabamie panuje rozkwit, Super Wash się rozwija

Published

on

Migające neony w tunelu. Lizaki dla dzieci. Ciasteczka dla psa rodzinnego. Neonowa kurtyna wykonana z gorącej pianki lawowej.

To wszystko może brzmieć jak Mardi Gras, ale nowy Shine Time Super Wash rozszerza się w Północnej Alabamie. Umowa obejmuje nie tylko najnowszą technologię czystego samochodu, ale także zapewni rozrywkę dla całej rodziny.

Kiedy urodzony w Huntsville Mike Reiney opuścił biznes farmaceutyczny w 2016 roku, myjnia samochodowa była dla niego nową karierą. Współpracował z pierwszym Shine Time Super Wash w Tupelo, Miss. Po przeprowadzeniu pewnych badań zaczął rozwijać model Shine Time i otworzył drugą lokalizację w Tupelo.

Obecnie Reiney ma swoje siedziby na University Drive w Huntsville, Alabama 157 w Moulton, Sullivan Street w Madison. Kontynuuje swoją ekspansję iw tym roku otwiera lokalizacje w Shoppes na Redstone Square przy Zierdt i Martin Streets oraz na County Line Road.

„Ze względu na intensywny styl życia ludzie nie poświęcają już czasu na opiekę nad swoimi samochodami, tak jak kiedyś, a w branży wyglądu samochodów jest wiele nowych technologii, które im w tym pomagają, i przysięgam, że będą kontynuować na dodatek ”, powiedział Reiney. „Widziałem możliwość zaoferowania wysokiej jakości usług non-profit, w których od samego początku chciałem być kimś więcej niż tylko tradycyjną myjnią samochodową. Chciałem zaoferować bardzo czystą atmosferę z różnorodnymi usługami, których nie dostałbyś z żadnej innej myjni samochodowej. ”

Usługi te obejmują bezpłatny serwis ręczników i butelek w obszarze odkurzacza, czyszczenie okien od wewnątrz i na zewnątrz, środki do czyszczenia mat i sprężone powietrze, aby wydmuchać kurz z kieszeni drzwi i uchwytów na kubki.

Wyszkolony personel może odpowiadać na pytania, wspierać klientów i kierować ruchem, aby szybko włączać i wyłączać ludzi. Oferują również tunelowe kąpiele bąbelkowe z gorącą lawą, powłoki ceramiczne i karty podarunkowe.

READ  United Airlines nie powiadamia pasażerów o ulotkach z pozytywnym wynikiem COVID, a nie o naszej pracy

Według Reiney, lokalizacje Shine Time Super Wash są własnością rodziny i są obsługiwane lokalnie, ale każda lokalizacja jest niezależna od długości tuneli i innych ofert.

Na przykład lokalizacja University Drive, która została otwarta w 2019 roku, ma dłuższy tunel myjący niż inne i oferuje nową technologię wosku i polerowania w drugim tunelu.

„W całych Stanach Zjednoczonych jest ich tylko pięć” – powiedział Reiney. „Po przejściu przez tunel do mycia nasi towarzysze spryskują wosk. Drugi tunel poleruje wosk za pomocą mechanicznej miękkiej szmatki, która sprawia, że ​​lakier samochodu wygląda jak lustro.

„To absolutnie niesamowite”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *