Connect with us

Nauka

Aplikacje ESA YGT są już otwarte!

Published

on

Agencja

01.02.2023
14 Wyświetlenia
on lubi

Zgłoszenia na wolne stanowiska dla młodych absolwentów w 2023 r. są otwarte! Możliwości są dostępne w inżynierii, nauce, IT i usługach biznesowych. Dowiedz się więcej i aplikuj już teraz.

The Program ESA YGT oferuje młodym absolwentom studiów magisterskich wyjątkową okazję do pracy nad inspirującymi misjami kosmicznymi w sercu europejskich działań kosmicznych. Dołącz do naszego zespołu naukowców, inżynierów i profesjonalistów z całej Europy, pracujących razem w międzynarodowym i przyjaznym środowisku.

Naszą misją jest pokojowa eksploracja i wykorzystanie kosmosu z korzyścią dla wszystkich. Złóż wniosek już dziś, aby stać się częścią tej misji.

Zostań YGT! Przejrzyj nasze możliwości YGT tutaj.

Jak aplikować?

  • Zapoznaj się z naszymi możliwościami odbycia stażu dla młodych absolwentów tutaj.
  • Wybierz ofertę, która najbardziej Cię interesuje i najlepiej pasuje do Twojego wykształcenia i aspiracji. Ze względu na dużą liczbę wniosków otrzymywanych każdego roku, możemy przyjąć maksymalnie dwa wnioski na osobę.
  • Zarejestruj się i stwórz swój profil kandydata z CV i listem motywacyjnym.
  • Aplikować! Będziesz mógł śledzić status swojej aplikacji przez cały proces, logując się do swojego profilu kandydata

Kto może się zgłosić?

Aby kwalifikować się do programu YGT, musisz:

co oferujemy

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Znajdź szczegółowe informacje o Program YGT i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w dedykowanym Strona z często zadawanymi pytaniami. sprawdzić Ta strona aby odkryć inne programy dostępne w ESA!

Chcesz udostępnić te informacje? Nie wahaj się udostępnić naszego klucz wizualny, karta informacyjna lub ulotka z Twoją siecią.

Dołącz do naszych sesji informacyjnych na żywo

Mamy dwie bezpłatne sesje informacyjne online otwarte dla wszystkich, aby odpowiedzieć na Twoje pytania. Zapisz termin i dołącz do nas!

7 lutego 20:00 czasu środkowoeuropejskiego

Dołącz do nas tutaj (nie wymaga rejestracji)

Hostowane na Twitchu

Obecni YGT ESA dołączą do byłego YGT i prezentera, Corentina Butiego, na jego kanale Twitch, La Capsule, aby zagłębić się w to, jak to jest pracować jako YGT i dla ESA. Dołącz do czatu na żywo i dołącz do rozmowy.

16 lutego 12:00 czasu środkowoeuropejskiego

Dołącz do nas tutaj (nie wymaga rejestracji)

Hostowane na Webexie

Dołącz do obecnych YGT, którzy dzielą się pracą, którą wykonują nad projektami ESA, osobistymi doświadczeniami z procesu aplikacyjnego oraz wskazówkami i sztuczkami, których nauczyli się, składając wniosek do ESA.

życie w ESA

dowiedz się więcej o życie w ESA, równowaga między życiem zawodowym a prywatnymlub odwiedź naszą Strony instytucji ESA aby dowiedzieć się więcej o naszym życiu zawodowym.

Pozostań z nami w kontakcie!

Dołącz do nas na naszym strona kariery oraz zasubskrybuj nasze aktualności dotyczące kariery.

Śledź nas na Linkedin.

READ  Kraje bałtyckie i Polska przestają wydawać wizy Schengen i zakazują rosyjskich turystów od 19 września
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *