Connect with us

technologia

Apex Legends potwierdza duże zmiany na arenach rankingowych

Published

on

Ostatni sezon Legendy Apex, “Zjawiać się”, Do miksu dodano areny rankingowe po przedsezonie Karty aren dodane jako pierwsze do popularnej gry wideo. Mapy aren są mniejsze niż tradycyjne gigantyczne mapy battle royale, do których używany jest tryb podstawowy Legendy Apex a także zmienia łup i liczbę graczy, znacznie je ograniczając i ustawiając trzech graczy przeciwko trzem innym. Wygląda na to, że na horyzoncie pojawiają się duże zmiany, szczególnie w przypadku aren rankingowych.

Legendy Apex Starszy projektant Robert West niedawno odpowiedział na Twitterze wątkiem o nadchodzących zmianach w trybie. „Mamy w przygotowaniu kilka ulepszeń matchmakingu i AP i oczywiście będziemy je aktualizować” – powiedział West. „Wiem o co najmniej jednym błędzie, który badamy i mam nadzieję, że wkrótce naprawimy”. Możesz sprawdzić poniższy wątek dla siebie:

Według Westa trwają prace nad pewnymi aktualizacjami, które powinny sprawić, że ogólnie oceniane areny będą znacznie płynniejsze dla ludzi. Obejmuje to sposób, w jaki oceny AP i matchmaking współpracują ze sobą, aby określić drużyny. „Niżsi członkowie drużyny zwykle oznaczają, że ich MMR jest zbliżone do twojego, ale nie ugruntowali tak dużej liczby AP. To też powinno być lepsze po aktualizacji” – mówi West w wątku.

Legendy Apex„Najnowszy sezon, „Emergence”, jest obecnie dostępny w grze. Sezon przyniósł ze sobą nowego Legend Seera wiele innych zmian. Legendy Apex jest obecnie dostępny na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch i PC. Wydaje się, że od sezonu 9 popularna darmowa gra wideo zmniejszyła liczby na rzecz nazwy, tylko dlatego, że „Emergence” to technicznie sezon 10. Możesz to zobaczyć wszystkie nasze poprzednie relacje z popularnej gry wideo tutaj.

Co sądzisz o istniejących arenach rankingowych? Legendy Apex? Co masz nadzieję zmienić w następnej kolejności? Legendy Apex Ponadto? Daj nam znać w komentarzach lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio na Twitterze pod adresem @rollinbischof rozmawiać o wszystkim, co związane z grami!

[H/T Dexerto]

READ  Urządzenia Google Pixel 5 zaczynają wykazywać poważny problem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *