Connect with us

technologia

Aparat iPhone’a 14 Pro trzęsie się i grzechocze w TikTok, Snapchacie i innych aplikacjach [Update: Fix coming next week]

Published

on

Aparat iPhone’a 14 Pro trzęsie się i grzechocze w TikTok, Snapchacie i innych aplikacjach [Update: Fix coming next week]

Wygląda na to, że wiele popularnych aplikacji innych firm nie było do końca przygotowanych na nową technologię aparatu iPhone’a 14 Pro. Wielu użytkowników iPhone’a 14 Pro nie może robić zdjęć i zdjęć za pomocą aplikacji innych firm, takich jak Snapchat, TikTok i Instagram. Problemy te obejmują drgania aparatu, grzechotanie, a nawet fizyczny hałas.

19 września 2022 Aktualizować: Apple ma rozpoznał ten problem w oświadczeniu do Bloomberga. Firma twierdzi, że poprawka zostanie wprowadzona w przyszłym tygodniu. Jeśli dotyczy Cię ten problem, nie rób Nie potrząsaj aparatem iPhone’a 14 Pro, ponieważ może to spowodować uszkodzenie sprzętu.

Problemy z aparatem iPhone’a 14 Pro w aplikacjach innych firm

Zaniepokojeni użytkownicy iPhone’a 14 Pro zabrali się do serwisów Reddit i Twitter, aby podzielić się swoimi doświadczeniami z tymi problemami. Na Redditjeden użytkownik wyjaśnia:

Doświadczyłem, że mój aparat trzęsie się w niekontrolowany sposób, gdy otwieram Snapchata lub używam aparatu na Instagramie. Jednak nie mam problemów z używaniem zwykłej aplikacji aparatu.

Kolejny użytkownik iPhone’a 14 Pro mówi:

Wczoraj odebrałem mojego nowego iPhone’a 14 pro i dostaję sporadyczne drgania aparatu (potrząsając mam na myśli, że widzę i słyszę) w Snapchacie.

I kolejny:

Mój iPhone 14 Pro właśnie przybył, a kiedy otworzyłem Snapchata, aparat mocno się trząsł i wydawał dość dziwny mechaniczny dźwięk

Inni użytkownicy dołączyli, aby powiedzieć, że widzieli podobne problemy z Snapchat, Instagram i TikTok. Kilka filmów pokazuje ten problem dokąd udostępniane w mediach społecznościowych. Na filmach można zobaczyć drgania aparatu iPhone’a 14 Pro w aplikacjach innych firm, podczas gdy sam moduł aparatu fizycznego również wydaje zgrzytanie/grzechotanie.

Poniższy film z TikTok świetnie pokazuje problem z oprogramowaniem wraz z grzechotaniem modułu aparatu iPhone’a 14 Pro. Został wysłany przez Użytkownik TikTok Damian Munoz w sobotę:

READ  Nintendo i Reggie Fils-Aime musieli grzecznie odrzucić ofertę pracy nad grą z Kanye Westem

Obecnie ten problem wydaje się dotyczyć tylko aparatu iPhone’a 14 Pro, gdy jest używany w aplikacji innej firmy. Większość skarg w mediach społecznościowych mówi, że problem występuje w aplikacjach społecznościowych, takich jak Snapchat, TikTok i Instagram.

Ponieważ ten problem z drżeniem/grzechotaniem aparatu iPhone’a 14 Pro dotyczy tylko aparatu w aplikacjach innych firm, prawie na pewno jest to błąd oprogramowania. Prawdopodobnie te aplikacje innych firm nie były przygotowane na zmiany w aparacie iPhone’a 14 Pro. W szczególności może to mieć coś wspólnego z optyczną stabilizacją obrazu, stąd klekotanie samego modułu aparatu.

Jak dotąd nie ma rozwiązania tego problemu. Aplikacje, których dotyczy problem, takie jak Instagram, Snapchat i TikTok, prawdopodobnie będą musiały wdrożyć aktualizacje swoich aplikacji, aby rozwiązać problem.

FTC: Używamy automatycznych linków partnerskich do zarabiania. Więcej.


Odwiedź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.