Connect with us

Zabawa

Anonimowa grupa NJ twierdzi, że „Netflix #2” wśród ofert w Fort Monmouth

Published

on

Anonimowa grupa NJ twierdzi, że „Netflix #2” wśród ofert w Fort Monmouth

Przed ogłoszeniem, który projekt został wybrany do przebudowy dużej pustej działki w hrabstwie Monmouth, anonimowa grupa „lokalnych mieszkańców” rozpoczęła oddolną kampanię przeciwko Netflixowi.

No2Netflix stworzył jednego z nich stronie internetowej oraz konta w mediach społecznościowych. Sama jest zapowiadana jako „grupa ludzi, którzy mieszkają i pracują w społecznościach otaczających Fort Monmouth”.

„Chcemy, aby ludzie kształcili się na temat realiów bycia studiem filmowym i uważamy, że powiedzą też NIE Netflixowi” – ​​czytamy na stronie No2Netflix.

Co jest nowo opracowane?

Urząd ds. Rewitalizacji Gospodarczej Fort Monmouth otrzymał cztery oferty do końca czerwca na prawie 300-hektarową mega działkę, która obejmuje części Eatontown i Oceanport wzdłuż Route 537.

Baza US Army została zamknięta we wrześniu 2011 r. i wiele budynki na stronie wygasły.

Nie ma żadnych szacunków dotyczących członkostwa grupy, ponieważ podczas zakładania kont pozostali całkowicie anonimowi i powiedzieli, że obawiają się odwetu prawnego ze strony giganta streamingu.

Dlaczego „Nie” dla Netflix?

Pod zadanym przez siebie pytaniem „Wspieraj inny projekt” strona No2Netlfix stwierdza: „Netflix planuje stworzyć coś na kształt terenu przemysłowego na 300 akrach Fort Monmouth”.

„Nie uważamy, że jest to zgodne z duchem planu naprawy gospodarczej i nie uważamy, że jest to pozytywny dodatek do społeczności”.

Spośród trzech innych ofert krytycy planu Netflix powiedzieli: „Każda propozycja powinna być upubliczniona”.

„Nasze dolary z podatków zostaną wykorzystane, co wpłynie na naszych obywateli i społeczność. Ale inne oferty wydają się być kombinacją powierzchni handlowych, mieszkalnych, parków i społeczności, obiektów edukacyjnych oraz obszarów rozwoju biznesu i technologii.

Obrona tworzenia miejsc pracy

Na stronie No2Netflix jest cały Sekcja zatytułowany „Kłamstwo dla tworzenia pracy”.

Przeciwdziała temu Wspieranie Stowarzyszenia Biznesu i Przemysłu w New Jersey Prezes i dyrektor generalny Michele Siekerka zajmujący się głośną ofertą Netflix, mówiąc, że takie wsparcie „podkreśla ambitne myślenie życzeniowe, które prowadzi społeczności, liderów biznesu i polityków do przekonania, że ​​studio filmowe potrzebuje zaawansowanych technologicznie, wysoko dochodowych, odpornych na recesję miejsc pracy. „

READ  Nowy animowany film Anny Frank ożywia jej pamiętnik we współczesnym Amsterdamie

NJBIA wierzy, że Netflix będzie dobrodziejstwem.

„Twierdzimy, że pojawienie się Netflix rzeczywiście stworzy miejsca pracy w New Jersey, będzie motorem gospodarczym dla hrabstwa Monmouth i okolic oraz pomoże w rozwoju New Jersey jako centrum przemysłu filmowego i telewizyjnego na Wschodnim Wybrzeżu” – powiedział Bob Considine z New Jersey poinformowało Stowarzyszenie Biznesu i Przemysłu w pisemnym oświadczeniu do New Jersey 101.5.

„Minęło ponad dziesięć lat od zamknięcia Fort Monmouth i zniknięcia miejsc pracy. Nadszedł czas, abyśmy wywiązali się z ekonomicznej obietnicy Fort Monmouth.

Wyselekcjonowana lista błędów

Na stronie „Zasoby” strona No2Netflix mówi: „Netflix jest zły dla Fort Monmouth. Właściwie każde studio filmowe jest złe dla Fort Monmouth. Ale nie wierz nam tylko na słowo” — a następnie lista 31 konkretnych linków do artykułów, niektóre z nich sięgają daleko poza New Jersey od ponad dekady — a niektóre z innych krajów.

Pierwszy skrót„Tax Foundation: Movie Production Incentives in the Last Frontier” to artykuł z 2012 roku opublikowany przez niezależną politykę podatkową organizacji non-profit.

Aby uzyskać bardziej aktualny przegląd zachęt podatkowych dotyczących filmów w całym kraju, zobacz NStrona Krajowej Konferencji Legislatur Państwowychktóry powiedział w maju, że co najmniej 15 stanów wprowadziło środki mające na celu wprowadzenie lub rozszerzenie ulg podatkowych na filmy w ciągu ostatnich dwóch lat.

Ta sama sekcja strony internetowej No2Netflix zawiera kilka linków do poprzednich raportów na temat firmy będącej właścicielem studia filmowego w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk, która złożyła wniosek o upadłość i wyszła z bankructwa, zanim nieruchomość została ostatecznie kupiona przez Netflix.

„Szacuje się, że 9000 nowych Meksykanów jest zatrudnionych w przemyśle filmowym, telewizyjnym i medialnym w Nowym Meksyku, a badanie wpływu ekonomicznego z 2021 r. wykazało, że przemysł wygenerował szacunkową produkcję gospodarczą w wysokości 1,37 miliarda dolarów w roku finansowym 20-21. dolarów”, zgodnie z New Meksykańskie Biuro Filmowe w jednym Komunikat prasowy z marca.

READ  Filmowi szefowie produkują pierwsze tłumaczenie przełomowej historii getta warszawskiego

Na pytanie o oddolne starania przeciwko jednemu z przetargów, dla którego gubernator Phil Murphy wyraził poparcie, biuro gubernatora odmówiło komentarza w poniedziałek.

Oferty na przebudowę Fort Monmouth

Ogłaszając cztery zaakceptowane oferty w czerwcu, panel stwierdził, że proces selekcji może potrwać „kilka miesięcy”.

RDR Partners skupia interesariuszy Russo Development, Dinallo Development i River Development Equities.

Extell Development Company to firma zajmująca się nieruchomościami z siedzibą w Nowym Jorku.

Pozostały licytant Rozwój megapakietów, został złożony do urzędników państwowych w styczniu z Josephem Saadią jako zarejestrowanym agentem. Obejmuje firmy deweloperskie, projektowe, inżynieryjne i konsultingowe.

Tereny zielone a przemysł

Jednym z problemów, które No2Netflix powtórzył w związku z planami Netflix, jest to, że byłby to teren przemysłowy na obecnie niezabudowanej działce.

Z pozostałych oferentów Mega Parcel podzielony niektóre z jego planów dotyczących wielookręgowego terenu o powierzchni prawie 300 akrów – w tym „domu dla elastycznych konstrukcji, które mogą pomieścić sceny dźwiękowe filmowe i telewizyjne oraz powiązane obiekty produkcyjne”.

Inna z ofert, RDR Partners, podobno proponowała trzy dzielnice, jedną dla firm produkujących filmy i filmy – z lokalami mieszkalnymi i przestrzenią dla firm technologicznych i innowacyjnych, a także detalicznych, takich jak handel detaliczny zgłoszone przez Asbury Park Press.

Już w 2019 roku pojawiły się obawy, czy pole pozostanie wystarczająco „otwarte” dla gustów niektórych mieszkańców.

„Mogę powiedzieć, że nie podjęto żadnej decyzji co do ostatecznego rozmieszczenia Greeley Field; pozostanie zielony na zawsze, ale nigdy nie był postrzegany jako nieużywany ”, według poprzedniego raport przez The Two River Times, powołując się na dyrektora generalnego FMERA Bruce’a Steadmana.

To, czy oferta spełnia kryteria rehabilitacji, określają tomy zamieszczanych dokumentów online przez FMERA.

Erin Vogt jest reporterką i prezenterką New Jersey 101.5. Możesz się z nią skontaktować pod adresem [email protected]

READ  Recenzja Johnny'ego (2022) - hołd dla zmarłego ojca Jana Kaczkowskiego

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z redaktorem w sprawie opinii lub poprawki do tego artykułu.

Najpopularniejsze programy telewizyjne w języku angielskim wszech czasów od Netflix

Są to najpopularniejsze programy telewizyjne wszech czasów w serwisie Netflix (w języku angielskim) na podstawie godzin obejrzanych w streamingu w ciągu pierwszych 28 dni.

CZYTAJ WIĘCEJ: Przewiń, aby zobaczyć, jakie były wielkie nagłówki w roku, w którym się urodziłeś

Tutaj jest spójrz na nagłówki który uchwycił ten moment, rozpowszechnił informacje i pomógł kształtować opinię publiczną przez ostatnie 100 lat.

RANKING: Oto 63 najinteligentniejsze rasy psów

Czy rasa twojego wiernego szczeniaka znajduje się na tej liście? Czytaj dalej, aby zobaczyć, czy następnym razem, gdy zabierzesz swoje futrzane dziecko na spacer, będziesz chwalić się sąsiadom zdolnościami intelektualnymi swojego psa. Nie martw się: nawet jeśli rasa Twojego psa nie znajduje się na liście, nie oznacza to, że nie jest dobrym chłopcem – niektórych cech po prostu nie da się zmierzyć.

Co by się stało z NJ, gdybyśmy zostali zaatakowani przez broń nuklearną?

Użyliśmy NUKEMAP autorstwa Alexa Wellerstein zobaczyć, co by się stało, gdyby głowica nuklearna uderzyła w Nowy Jork, Filadelfię, Waszyngton czy New Jersey.

Modele pokazują, co wydarzyłoby się podczas detonacji w powietrzu, co oznacza, że ​​bomba wybuchłaby na niebie, powodując rozległe uszkodzenia struktur i ludzi poniżej; lub co by się stało podczas eksplozji naziemnej, która miałaby alarmujące skutki opadu nuklearnego. Modele nie uwzględniają liczby ofiar, które wyniknęłyby z opadu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *