Connect with us

Zabawa

Nowy film „Bourne” w przygotowaniu z reżyserem „Wszystko cicho na froncie zachodnim”.

Published

on

Nowy film „Bourne” w przygotowaniu z reżyserem „Wszystko cicho na froncie zachodnim”.

Jason Bourne może przeżyć reinkarnację. Universal pracuje nad nową wersją serii gier akcji nic nowego na Zachodzie Dyrektor Edward Berger poprowadził szarżę, Reporter z Hollywood potwierdził.

Nowa Cel Projekt jest we wczesnej fazie rozwoju. Matt Damon, który dzięki tej roli stał się gwiazdą kina akcji na początku XXI wieku, mógłby potencjalnie zostać zaangażowany, ale na ten moment nie ma scenariusza, a zatem nie ma żadnych zobowiązań gwiazdorskich. termin ostateczny jako pierwszy przekazał tę wiadomość.

Więcej w The Hollywood Reporter

Damon grał Bourne’a w trylogii filmowej od 2002 do 2007 roku, a następnie powrócił do tej roli w 2016 roku Jasona Bourne’a. Oparte na powieściach zmarłego autora Roberta Ludluma filmy fabularne opowiadają o urzędniku państwowym, który traci pamięć i jest ścigany przez własny kraj. Jeremy Renner wystąpił w spin-offie w 2012 roku Dziedzictwo Bourna.

Berger był nominowany do Oscara za scenariusz nic nowego na Zachodzie, który zdobył tytuł najlepszego filmu międzynarodowego spośród czterech zdobywców Oscara. Wydany na platformie Netflix film o I wojnie światowej przedstawił Bergera nowym widzom, niezaznajomionym z jego wcześniejszymi niemieckojęzycznymi dziełami, w tym z 2014 roku Jacek i 2019 Cała moja miłość, obaj ukłonili się na Festiwalu Filmowym w Berlinie. Skoncentruj się na wybranych ostatnio filmowcach konklawez Ralphem Fiennesem i Johnem Lithgowem.

Bergera reprezentuje CAA.

Najlepsze z The Hollywood Reporter

READ  „Ostatnie królestwo”, aktorka „Surface” Millie Brady zagra w „Permanence obiektu” (WYŁĄCZNIE)
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *