Connect with us

Zabawa

Anna Lewandowska coraz częściej pokazuje twarz Laury. “Piękny widok”. Drugi plan zwraca na siebie uwagę

Published

on

Anna Lewandowska należy do tej grupy celebrytów, która chroni prywatność swoich dzieci. Trener nie ujawnił jeszcze zdjęcia trzyletniej Clary i sześcioletniej Laury. Choć od czasu do czasu zdarzy się, że mama zdradzi trochę więcej. Niedawno z przodu pozowała starsza dziewczyna. Była jednak dalej od telefonu, przez co jej twarz jest dość niewyraźna. Teraz możemy zobaczyć, jak wygląda pocieszenie młodszego Lewandowskiego.

Obejrzyj wideo
Laura szybko rośnie

Anna Lewandowska pozuje z Laurą

Laura urodziła się na początku maja. Szybko stała się ulubieńcem rodziny, a jej starsza siostra ją kocha. Lubi przytulać maleństwo i nie wydaje się być o nią zazdrosna. Mama lubi pokazywać rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem pozuje ze swoją młodszą córką. Stoi z nią przed lustrem, a dziewczyna przewróciła twarzą, żebyśmy mogli zobaczyć jej profil. Trzeba przyznać, że Anna Lewandowska wiele ujawniła, bo z Klarą bardziej uważała, żeby nie pokazywać zbyt wiele twarzy.

Anna Lewandowska chce zatrudnić nianię. Nikt jej nie pomaga z dziećmi w Monachium

We wpisie „Lewa” śmieje się, że już wie, kto w przyszłości zabierze jej biżuterię, bo Laura na zdjęciu jest bardzo zainteresowana swoim naszyjnikiem. Internauci zostawili na swoim adresie wiele miłych słów:

Ładny widok, pozdrawiam.

Klarcia pójdzie w ślady rodziców i zostanie mistrzynią burpees i stylistką Laurki. Słodkie.

Jak te dzieci szybko rosną – piszą.

Drugi plan również zwraca na siebie uwagę. Lewandowska pozuje w przedpokoju. Widzimy, że na ścianie ze schodami na piętro znajduje się modna, ciemna konsola. Istnieją stylowe akcesoria, w tym wazon.

Anna LewandowskaAnna i Robert Lewandowscy w końcu pokazali serce domu

READ  Tekken 7 w pełni ujawnia nową postać Lidię Sobieską z Polski
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *