Connect with us

technologia

Ankieta: Box Art Brawl: Duel # 58 – Super Mario All-Stars

Published

on

Entuzjaści Box Art, witajcie ponownie w najnowszej odsłonie Nintendo Life Box Art Brawl Kanon. Tak, w tym tygodniu ponownie przyjrzymy się niektórym okładkom do gier retro i od Ciebie zależy, czy wybierzesz najlepszą z nich.

Ostatni raz spojrzeliśmy na to Niebieski cień ninja smoka Kage jak inaczej nazywany boczny scroller 2D Natsume dla NES Nie nazywa. Była to zacięta, odważna bitwa trójstronna, ale ostatecznie Ameryka Północna zwyciężyła nad Europą, podczas gdy Japonia była trzecia.

Po tym wspaniałe wiadomości mario w tym tygodniu i przybycie Super Mario All-Stars W ramach oferty subskrypcyjnej Nintendo Switch Online uznaliśmy, że to idealny czas na małą hydrauliczną akcję w bójce. Będziemy się tym cieszyć Super Mario 3D All-Stars za kilka tygodni, ale w dzisiejszym pojedynku spoglądamy wstecz na jego poprzedniczkę Super Nintendo z 1993 roku.

Cztery gry, dwie okładki, jeden głos. Zobaczmy, co mają …

Ameryka Północna / Europa

Nie dotyczy

Okładka europejska była zasadniczo okładką z Ameryki Północnej, stąd pojedynek w tym tygodniu. W niektórych krajach miała żółtą obwódkę (i dodany był znak Świat Super Mario Logo, jeśli była to wersja, do której gra była dołączona – jedna piekło jeden wkład, ten jeden), ale kluczowa grafika była identyczna.

Z kilkoma Mariosami w różnych garniturach, różnymi wrogami i sprzymierzeńcami, Bowserem jako chmurą za nimi i całą menażerią prezentującą Mario w magicznym kostiumie z plującą gwiazdami różdżką, uważamy, że jest to szalony duch przygody. Brakuje ostrości, ale jest co lubić.

Japonia

JP

Wersja japońska zastąpiła jednak szaloną magię solidnym złotym portretem Mario w jego stroju czarodzieja. Symbole na górze pokazują grafikę z czterech dołączonych gier, z Super Mario Bros.2 nosić jego Super Mario Bros. USA Japoński tytuł w niebieskim obramowaniu dużej „monety” pośrodku.

READ  5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu

Nie jesteśmy pewni co do czcionki wzornikowej „SUPER MARIO BROS”, ale na pewno jest to kolorowa, klasyczna okładka. Ale może to trochę dużo. W końcu wszystko, co się świeci, nie jest złotem, prawda?

Tak, mamy na myśliświeci‘! Zapytaj Alexa.

Premia!

A jako bezczelny mały bonus bez ankiety, spójrzmy na okładkę 25-lecia Wii (tak, ma teraz dekadę), która kieruje japońską okładkę, ale stonuje ją z aksamitnym czerwonym tłem:

Wii

A więc dwie bardzo różne okładki w tym tygodniu, ale która z nich jest najlepsza? Wybierz swoje ulubione z poniższych opcji i kliknij „Głosuj”, aby nas o tym poinformować:

I to już koniec bijatyki w tym tygodniu! Po zdmuchnięciu Mario przez ostatni tydzień, jesteśmy na najlepszej drodze, aby zebrać nasze mocne strony. Dziękujemy za oddanie głosu i do zobaczenia następnym razem.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *