Connect with us

technologia

Animal Crossing Patch naprawia błyszczące chmury w grze

Published

on

Zrzut ekranu z Animal Crossing: New Horizons with clouds.

Zobacz: CHMury!
Zrzut ekranu: Nintendo

Najnowszy Przejście dla zwierząt: nowe horyzonty Patch jest tam i to naprawia *czeki notatki * Chmury?

Najwyraźniej latem nie pojawiły się żadne chmury, co oczywiście trzeba było natychmiast naprawić. Najnowsza łatka 1.11.1 z 10 sierpnia naprawia błąd, w którym chmury nie pojawiały się w niektórych sezonach, z grubsza przetłumaczone z japońskiego przez Google.

Łatka naprawia błędy w jednym z Przejścia dla zwierząt ważne aktualizacje sezonowe, które ukazały się pod koniec lipca. To dodało zwykłe letnie wydarzenia i dodało sezonowe przedmioty do gry, takie jak, uh, Ogórek i bakłażan. Planowane jest również więcej darmowych treści później tego roku.

Jak zwykle, musisz zaktualizować swoją grę, zanim zaczniesz grać online z innymi. Ale dlaczego nie chcesz od razu naprawić tego skandalicznego błędu chmury? To z pewnością najwyższy priorytet dla wszystkich nowe Horyzonty Gracz, prawda?

A może nawet nie zauważyłeś braku chmur od czasu aktualizacji i założyłeś, że? Przeprawa jeleni Bogowie zaszczycili cię czystą, słoneczną pogodą. Cóż, nie są.

Aktualizacja naprawia również inne stosunkowo drobne problemy, w tym błąd zmiany kolorów, który można napotkać tylko podczas robienia zdjęć w studiu Harvey’s Island i zamawiania przepisów na majsterkowanie.

Pełne informacje o łatce, przetłumaczone z języka japońskiego, są następujące:

  • Naprawiono błąd, który powodował, że kolejność była nieprawidłowa podczas zmiany kolejności w „Otrzymanym zamówieniu” w aplikacji „Przepis na majsterkowanie”.
  • Naprawiono błąd, który powodował, że wariacje kolorów niektórych przedmiotów w katalogu studia filmowego Panny Island nie były wyświetlane. (Uwaga: prawdopodobnie odnosi się to do studia Harveya na Photopii.)
  • Naprawiono błąd, który powodował, że ostatnia muzyka w tle dla „Tanuki Shoten” nie była odtwarzana.
  • Naprawiono błąd, w którym chmury nie pojawiały się w niektórych porach roku.
  • Komunikacja lokalna nie jest zgodna z Ver. 1.11.0 lub wcześniej. Upewnij się, że masz tę samą wersję danych aktualizacji, co osoby, z którymi grasz.
READ  Raspberry Pi Pico to niewielki mikrokontroler o wartości 4 USD, który działa na własnym chipie firmy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *