Connect with us

Zabawa

Amitabh Bachchan kupuje z Polski koncentratory tlenu i przekazuje wentylatory BMC

Published

on

Źródło obrazu: TWITTER / @ KINGASHU_786

Amitabh Bachchan kupuje z Polski koncentratory tlenu i przekazuje wentylatory BMC

Amitabh Bachchan napisał na blogu o zakupie 50 koncentratorów tlenu z Polski i przekazaniu wentylatorów firmie BrihanMumbai Municipal Corporation (BMC).

„Muszę podziękować polskiemu rządowi, burmistrzowi Wrocławia, ambasadorowi Indii w Warszawie i Polskim Liniom Lotniczym LOT za bardzo miły gest wobec mnie. Ogólny telefon z miejsc, w których byli uzależnieni od pilnej potrzeby zakupu koncentratorów tlenu Te są i były trudne do zdobycia, a kiedy nie mogłem znaleźć natychmiastowego źródła, aby je zdobyć, mój przyjaciel i indyjski konsul we Wrocławiu wystąpili naprzód ”- napisał Bachchan w swoim ostatnim wpisie na blogu późnym czwartkiem.

Dalej pisał: „… dowiedział się o mojej pracy przy zakupie koncentratorów i ujawnił nazwę i dane polskiej firmy, która je produkowała i eksportowała w różne części świata i czy to może być jedna. ze źródeł dla mnie natychmiast zamówiłem 50 koncentratorów tlenu, które on dla mnie zablokował, ponieważ sprzętu brakowało, a sprzęt został wyprodukowany i wyprzedany dość szybko. Kupiłem więc 50 koncentratorów i będą wysyłane 15 maja. “

„Koncentratory tlenu zostały również zamówione z innego źródła i około 60 z nich powinno dotrzeć w ciągu kilku dni” – powiedział na swoim blogu.

Big B napisał również o przekazaniu respiratorów do BMC.

W swoim poście na blogu wspomniał: „Wtedy zapotrzebowanie na wentylatory było równie duże. BMC BrihanMumbai Municipal Corporation, kiedy powiedziałem, że chcę przekazać coś na ten cel, powiedział mi, żebym nie dawał żadnych pieniędzy, ale kupił wentylatory . To też była żmudna praca, ale na szczęście inna agencja skontaktowała się ze mną i pomaga mi w zamówieniu. Zamówiłem 20 respiratorów, z których 10 przybyło dzisiaj i cieszę się, że mogłem wysłać je do BMC, a niektóre szpitale miejskie w Bombaju dzisiaj. Pozostała część 10 powinna zostać przekazana do 25 grudnia, a także mają zostać rozesłane do kilku innych szpitali, które ich potrzebują ”.

READ  3D Sparrow rozpoczyna produkcję czwartej serii 7 „Booba” dla Netflix

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *