Connect with us

Zabawa

Amitabh Bachchan kupuje z Polski 50 koncentratorów tlenu i wysyła wentylatory do BMC

Published

on

  • Amitabh Bachchan poinformował, że kupił z Polski 50 koncentratorów tlenu „w potrzebie”. W swoim najnowszym poście na blogu przedstawił aktualne informacje na temat wysiłków, jakie podjął, aby wesprzeć walkę z Covid-19.

ZAKTUALIZOWANO 14 MAJA 2021 12:03

Aktor Amitabh Bachchan powiedział, że kupił z Polski 50 koncentratorów tlenu „w potrzebie”. W swoim najnowszym wpisie na blogu napisał, że koncentratory tlenu zamówiono także z innego źródła, dodając, że „około 60 z nich powinno przyjść za kilka dni”.

Amitabh ma szczególne relacje z Polską, a zwłaszcza z Wrocławiem, miastem, w którym uhonorowano jego zmarłego ojca, słynnego poetę hindi Harivansha Rai Bachchana. W październiku 2020 roku przyjrzał się wrocławskiemu placowi, któremu nadano imię jego ojca. Nazwał to chwilą niezmierzonej dumy zarówno dla swojej rodziny, jak i dla Indii.

W czwartek napisał na swoim blogu: „Ogólny apel z miejsc potrzebujących pomocy dotyczył pilnego zapotrzebowania na koncentratory tlenu. To są i były trudne do zdobycia, a kiedy nie mogłem dostać natychmiastowego źródła zakupu”. mój przyjaciel i indyjski konsul we Wrocławiu wystąpili naprzód… przedstawili nazwę i dane polskiej firmy, która je wyprodukowała… Natychmiast złożyłem zamówienie na 50 koncentratorów tlenu… ”

„Kupiłem więc 50 koncentratorów i zostaną wysłane 15 maja. Dziękuję, o czym wspomniałem powyżej, kieruję do wszystkich, którzy gestem nakazywały PLL LOT, które dostarczają sprzęt, aby zrezygnowali z frachtu i pomogli nam w potrzebie. … mam nadzieję, że za kilka dni kupię kolejne 50 z 10 litrów i przekażę je szpitalowi z odpowiednią opieką medyczną ”- dodał.

Przeczytaj także: Madhuri Dixit pamięta nieżyjącą już choreografkę Saroj Khana, która skrytykowała ją: „Dlaczego płaczesz? Nigdy nie płacz w życiu. ‘

Dodał, że w czwartek wysłał już 10 respiratorów do szpitali miejskich Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) i Mumbai. „BMC BrihanMumbai Municipal Corporation, kiedy powiedziałem, że chcę przekazać darowiznę na ten cel, powiedział mi, żebym nie dawał pieniędzy, ale je zdobył. Fani … Zamówiłem 20 wentylatorów, z których 10 przyjechało dzisiaj i jestem Cieszę się, że mogłem je dziś dostarczyć do BMC i niektórych szpitali miejskich w Bombaju. Bilans 10 powinien być osiągnięty do 25 dnia miesiąca, a także mają zostać rozesłane do kilku innych szpitali, które ich potrzebują ”- napisał dalej.

READ  „Powiedziano rzeczy, które zostaną ze mną na zawsze”

podobne posty

Richa Chadha, Swara Bhasker zareagował na trolla.
Richa Chadha, Swara Bhasker zareagował na trolla.

ZAKTUALIZOWANO 14 maja 2021, 10:39

  • Swara Bhasker, Richa Chadha i Taapsee Pannu zjednoczyli się przeciwko trollowi za wygłaszanie „perwersyjnych” komentarzy pod ich adresem.
Bhavya Gandhi mówi, że jego ojciec jest dumny ze swojego aktorstwa i sposobu, w jaki prowadził swoją karierę przez ostatnie 13 lat.
Bhavya Gandhi mówi, że jego ojciec jest dumny ze swojego aktorstwa i sposobu, w jaki prowadził swoją karierę przez ostatnie 13 lat.

OPUBLIKOWANO 14 MAJA 2021 09:41

Aktor Bhavya Gandhi, znany również jako Tapu przez Taaraka Mehta Ka Ooltah Chashma, stracił ojca na rzecz Covid-19. Mówi o swoim ojcu i ma nadzieję, że nikt inny nie będzie musiał przez to przechodzić, i zachęca ludzi do szczepień

Zamknąć

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *