Connect with us

Zabawa

Amitabh Bachchan kupuje z Polski 50 koncentratorów tlenu i wysyła wentylatory do BMC

Published

on

  • Amitabh Bachchan poinformował, że kupił z Polski 50 koncentratorów tlenu „w potrzebie”. W swoim najnowszym poście na blogu przedstawił aktualne informacje na temat wysiłków, jakie podjął, aby wesprzeć walkę z Covid-19.

ZAKTUALIZOWANO 14 MAJA 2021 12:03

Aktor Amitabh Bachchan powiedział, że kupił z Polski 50 koncentratorów tlenu „w potrzebie”. W swoim najnowszym wpisie na blogu napisał, że koncentratory tlenu zamówiono także z innego źródła, dodając, że „około 60 z nich powinno przyjść za kilka dni”.

Amitabh ma szczególne relacje z Polską, a zwłaszcza z Wrocławiem, miastem, w którym uhonorowano jego zmarłego ojca, słynnego poetę hindi Harivansha Rai Bachchana. W październiku 2020 roku przyjrzał się wrocławskiemu placowi, któremu nadano imię jego ojca. Nazwał to chwilą niezmierzonej dumy zarówno dla swojej rodziny, jak i dla Indii.

W czwartek napisał na swoim blogu: „Ogólny apel z miejsc potrzebujących pomocy dotyczył pilnego zapotrzebowania na koncentratory tlenu. To są i były trudne do zdobycia, a kiedy nie mogłem dostać natychmiastowego źródła zakupu”. mój przyjaciel i indyjski konsul we Wrocławiu wystąpili naprzód… przedstawili nazwę i dane polskiej firmy, która je wyprodukowała… Natychmiast złożyłem zamówienie na 50 koncentratorów tlenu… ”

„Kupiłem więc 50 koncentratorów i zostaną wysłane 15 maja. Dziękuję, o czym wspomniałem powyżej, kieruję do wszystkich, którzy gestem nakazywały PLL LOT, które dostarczają sprzęt, aby zrezygnowali z frachtu i pomogli nam w potrzebie. … mam nadzieję, że za kilka dni kupię kolejne 50 z 10 litrów i przekażę je szpitalowi z odpowiednią opieką medyczną ”- dodał.

Przeczytaj także: Madhuri Dixit pamięta nieżyjącą już choreografkę Saroj Khana, która skrytykowała ją: „Dlaczego płaczesz? Nigdy nie płacz w życiu. ’

Dodał, że w czwartek wysłał już 10 respiratorów do szpitali miejskich Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) i Mumbai. „BMC BrihanMumbai Municipal Corporation, kiedy powiedziałem, że chcę przekazać darowiznę na ten cel, powiedział mi, żebym nie dawał pieniędzy, ale je zdobył. Fani … Zamówiłem 20 wentylatorów, z których 10 przyjechało dzisiaj i jestem Cieszę się, że mogłem je dziś dostarczyć do BMC i niektórych szpitali miejskich w Bombaju. Bilans 10 powinien być osiągnięty do 25 dnia miesiąca, a także mają zostać rozesłane do kilku innych szpitali, które ich potrzebują ”- napisał dalej.

READ  Czy potrzebujesz nowych rekomendacji Netflix? Wypróbuj te niedoceniane programy - codziennie filmuj

podobne posty

Richa Chadha, Swara Bhasker zareagował na trolla.
Richa Chadha, Swara Bhasker zareagował na trolla.

ZAKTUALIZOWANO 14 maja 2021, 10:39

  • Swara Bhasker, Richa Chadha i Taapsee Pannu zjednoczyli się przeciwko trollowi za wygłaszanie „perwersyjnych” komentarzy pod ich adresem.
Bhavya Gandhi mówi, że jego ojciec jest dumny ze swojego aktorstwa i sposobu, w jaki prowadził swoją karierę przez ostatnie 13 lat.
Bhavya Gandhi mówi, że jego ojciec jest dumny ze swojego aktorstwa i sposobu, w jaki prowadził swoją karierę przez ostatnie 13 lat.

OPUBLIKOWANO 14 MAJA 2021 09:41

Aktor Bhavya Gandhi, znany również jako Tapu przez Taaraka Mehta Ka Ooltah Chashma, stracił ojca na rzecz Covid-19. Mówi o swoim ojcu i ma nadzieję, że nikt inny nie będzie musiał przez to przechodzić, i zachęca ludzi do szczepień

Zamknąć

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.