Connect with us

Sport

Amerykański tenisista zarażony koronawirusem uciekł z kwarantanny. Nie wiadomo, gdzie znajduje się tenis

Published

on

Sam Querrey49. światowy tenisista wziął udział w turnieju ATP 500 w St. Petersburgu. W pierwszej rundzie spotkał rozstawionego Kanadyjczyka Denisa Shapovalova nr 2. Do spotkania nie doszło, ponieważ Querrey przed nim uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Podobnie jego żona Abby i ich ośmiomiesięczny syn Ford.

Obejrzyj wideo
Roland Garros wygrał Boże Narodzenie. „Kiedyś przeżyła psychiczną katastrofę”

Nie wiadomo, gdzie znajduje się tenisista

Organizatorzy St. Petersburg Open poinformowali, że jeden z uczestników uzyskał wynik pozytywny. Jednak szczegóły nie zostały ujawnione i zostały ujawnione dopiero później z powodu zachowania Amerykanina.

rodzina Querreya nakazano 14-dniową kwarantannę w hotelu w Petersburgu. Nieoczekiwanie zawodnik i jego bliscy nie posłuchali tych zaleceń. Wyjechali z miasta prywatnym odrzutowcem. federacja ATP W oficjalnym oświadczeniu stwierdzono, że doszło do „poważnego naruszenia przepisów” i „trwa śledztwo”. Zgodnie z protokołem ATP, Amerykaninowi grozi trzyletni zakaz uczestnictwa w turniejach ATP.

Według yahoo.com, Querrey i jego rodzina obawiali się, że trafią do szpitala w Rosji. Aby tego uniknąć, woleli po cichu opuścić hotel, zanim przyjedzie do nich lekarz. Nie wiadomo, gdzie jest dzisiaj tenisista i jego krewni. – Rodzina Queerrey trafiła do „pobliskiego kraju europejskiego”, który nie wymagał negatywnego testu wstępnego. Mieszkają w mieszkaniu wynajętym przez AirBNB w nieznanym kraju, donosi Ben Rothenberg w New York Times.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Czy wiesz coś, co warto opublikować? Chciałbyś zwrócić uwagę na problem? Napisz do nas: [email protected]

Przeczytaj także:

READ  Robert J. Tracey Jr. 1958-2021 | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *