Connect with us

Najważniejsze wiadomości

America’s Got Talent: polska uczestniczka Eurowizji juniorów Sara James kwalifikuje się do wielkiego finału

Published

on

America’s Got Talent: polska uczestniczka Eurowizji juniorów Sara James kwalifikuje się do wielkiego finału

Młodzieżowy Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 ałun Sarah James dotarł do wielkiego finału Ameryka ma talent. 14-letnia gwiazda zachwyciła w półfinale występem Eltona Johnsa Kultowy utwór „Rocket Man”, który otrzymał owacje na stojąco od wszystkich czterech sędziów.

Simon Cowell powiedział: „Wow, Saro! Jestem teraz bardzo emocjonalna.”

„Ten wybór piosenek był genialny. Słyszałeś wyrażenie „uczyń piosenkę swoją własną”, tak!

Supermodelki i kobiety biznesu Heidi Klum dodano: „Absolutnie niesamowite. Simon, na pewno wiesz, jak wybrać swoje gwiazdy. To było niesamowite!”

aktor i komik Howie Mandel dodając: „Twój wygląd, twoja postawa, twój talent jest supergwiazdą.”

Post autorstwa America’s Got Talent – AGT (@agt)

Sara James jest już kimś

Jak na tak młodą kobietę Sara ma już doświadczenie weterana i nieobce są konkursy wokalne. Po wygranej rozpoczął się gwałtowny wzrost sławy Sary The Voice Kids Polska w 2021 roku a później tego samego roku reprezentowała swój kraj w JESC 2021 w Paryżu ze swoją piosenką „Ktoś”zajęła drugie miejsce.

A teraz zmierzy się z dorosłymi w jednym z największych pokazów na świecie – Ameryka ma talent. Młoda nastolatka już wyrobiła sobie markę w serialu.

Przed przejściem do finału Sara otrzymała „Golden Buzzer” Simona Cowella, śpiewając jego cover Billie Eilish „Miły”. To wysłało Sarę prosto z przesłuchania do półfinału.

„Złoty Brzęczyk” może być wciśnięty tylko raz przez każdego członka jury podczas przesłuchań. To niezwykłe osiągnięcie i zaszczyt dla kogoś, kto miała zaledwie 13 lat, kiedy brała udział w przesłuchaniu do programu.

Sara zakwalifikowała się wraz z Nicolasem RIBS w trzecim półfinale AGT i pojawi się w wielkim finale America’s Got Talent 13 wrześniaten.

Myślisz, że Sara pójdzie na całość? Chcesz, żeby w przyszłym roku reprezentowała Polskę w dorosłej wersji Eurowizji? Daj nam znać w komentarzach.

READ  Największa w Polsce zbiórka charytatywna po raz kolejny bije rekordy

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *