Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Amazon rozpoczyna webinar w Polsce

Published

on

Wiadomość jest taka, że ​​premiera Amazona w Polsce zostanie uruchomiona w najbliższej przyszłości, a detaliści już otrzymali powiadomienie

To początek poważnego konkursu na obecnego polskiego faworyta Allegro. Wcześniej polscy kupujący, którzy chcieli robić zakupy w Amazon, korzystali z niemieckiej strony internetowej, mimo że była w pełni zlokalizowana, pod warunkiem, że byłaby wyświetlana w języku polskim. Teraz jednak Polska będzie miała własną krajową stronę Amazon, więc możemy spodziewać się, że Prime i wszystkie jego korzyści pojawią się stosunkowo szybko. Ponadto FBA będzie natychmiast dostępna dla sprzedawców detalicznych, ponieważ w Polsce jest już dziewięć centrów dystrybucyjnych Amazon, z których dziesiąte jest w budowie.

Powinieneś znaleźć Sprzedawca Central Poland jest już dostępny jako nową opcję kraju na koncie sprzedawcy w UE. Amazon synchronizuje Twój kwalifikujący się wybór produktów z Twoim kontem Centrum Sprzedawcy w Polsce, aby Twoje produkty były dostępne dla polskich klientów podczas uruchamiania Amazon.pl. Następnie możesz oczywiście zmienić zsynchronizowane wybory i dostosować ceny produktów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak najlepiej przygotować się do uruchomienia Amazon Polska i dotrzeć do nowych klientów od pierwszego dnia na Amazon.pl, Weź udział w tym webinarium z Amazon, która odbędzie się w czwartek 18 lutego o godzinie 14:00.

Rozpoczęcie programu webinarium Amazon dla Amazon

  • Ekspansja do Polski – Twoja szansa biznesowa
  • Fulfillment by Amazon (FBA) – Wykonujemy ciężkie prace za Ciebie
  • Pan-European FBA (Pan-EU) i rozwiązania dotyczące podatku VAT
  • Jak tworzyć oferty dla Amazon.pl
  • Lista kontrolna partnera handlowego
READ  Yad Vashem zaniepokojony sprawą Polski przeciwko naukowcom
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.