Connect with us

Zabawa

Allan R. Scott i Valerian Ruminski dołączają do artystów Athlone

Published

on

Dyrygent Allan R. Scott i basista Valerian Ruminski dołączyli do listy artystów Athlone.

Scott jest dyrektorem muzycznym Helena Symphony Orchestra & Chorale w Montanie, którą piastował od 18 lat. Niedawno zadebiutował z Marble City Opera w produkcji „Suo Angelica” i występował z organizacjami tak szerokimi jak Tanglewood Music Centre, Royal Opera of Netherlands, Portland Opera, Fairfax Opera Company, Kent Opera i Bukareszt National Opera na . Narodowa Orkiestra Radiowa Rumunii w Bukareszcie, Nowozelandzka Orkiestra Christchurch Symphony, Firelands Symphony w Cleveland, Pottstown Symphony (PA), The Orchestra Society of Philadelphia, New Artists Philharmonic (CO) i Fairfax Symphony.

Ruminski jest absolwentem Academy of Vocal Arts i współpracował z takimi firmami jak Metropolitan Opera, New York Opera, Dallas Opera, Santa Fe Opera, Seattle Opera, Miami Opera, Minnesota Opera, Michigan Opera Theatre, Opera Ireland i Opera de Montreal, Opera de Monte Carlo, Opera w Birmingham, Opera na Hawajach, Opera w Quebecu, Opera w Vancouver, Canadian Opera Company, Green Mountain Festival (VT) i Lyrique en Mer Festival de Belle Île we Francji.

Ma pojawić się w Genewskiej Operze Lekkiej w lipcu 2021 roku.

Ruminski i Scott są najmłodszymi członkami listy artystów Athlone. W ostatnich miesiącach dołączyli do tenora Bruce’a Sledge’a i reżysera Nathana Troup.

READ  „Polska” Lil Yachty może zawierać sens życia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *