Connect with us

technologia

Alinity reaguje na strumienie Whirlpool i reakcję Twitcha

Published

on

W tym tygodniu, Twitch ostatecznie zajął się strumieniami z gorącej wanny, rodzaj strumienia, który od tygodni dominował na platformie i wywołał po drodze wiele podziałów i kontrowersji. Odpowiedź jest długa i szczegółowa, ale wiadomo, że platforma oparta na Amazon stworzyła kategorię „Baseny, spa i plaże”, która teraz przechowuje te strumienie, które wcześniej były umieszczane w kategorii „Tylko czat”. Na razie nie wiadomo, jak zmieni to krajobraz strumieni Whirlpool, ale Natalia „Alinity” Mogollon, jeden z najpopularniejszych streamerów platformy, jest wielkim fanem reakcji i jej konsekwencji dla przyszłości platformy.

„To jest naprawdę bardzo dobre. To jest naprawdę dobra rzecz, ludzie. To bardzo mądre z ich strony – powiedziała Alinity, mówiąc o ogłoszeniu Twitcha w tym tygodniu.

Alinity kontynuował:

„Czy chcesz poznać opinię kogoś, kto jest na Twitchu od ośmiu lat? Ponieważ mogę przekazać Ci moją osobistą opinię na ten temat. To zatrzyma meta. Powodem, dla którego ludzie to robią, jest umieszczenie przeglądarki. Umieszczenie przeglądarki na kanale z 25 000 widzów nie jest wystarczająco wysokie, aby był wart przesyłania strumieniowego. To dobra rzecz. „

Ci z was, którzy nie mają pojęcia, o co chodzi w Alinity, twierdzą mniej więcej, że nowa kategoria, w której te strumienie zostaną umieszczone, a ich umieszczenie na stronie głównej Twitcha spowoduje znacznie mniejszą liczbę widzów. A ponieważ będzie znacznie mniej widzów, typ transmisji jest znacznie mniej opłacalny i dlatego jest mniej zachęt, aby do nich dołączyć, zwłaszcza jeśli jesteś większym streamerem. I to jest rozsądna prognoza, choć teoria zakłada, że ​​większość widzów tych strumieni nie poszukiwała ich aktywnie. Początkowo może to być prawda, ale już tak nie jest. Jednak sama perspektywa spadku widzów wystarczy, aby zniechęcić niektórych do udziału w tego typu transmisji.

READ  Snapchat domyślnie wyłącza kontrowersyjną funkcję „Układu Słonecznego” po złej prasie

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Alinity, Twitchu i wszystkim, co dotyczy gier Tutaj Alternatywnie możesz sprawdzić poniższe linki:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *