Connect with us

technologia

Alien: Isolation jest dostępne bezpłatnie w Epic Games Store do 22 grudnia

Published

on

Najnowsza z 15 darmowych gier Epic Games Store rozdaje kończy się wakacje Obcy: izolacjaporzucić największą dotychczas nazwę gratisy. To także oznacza jak wskazuje SlashGearże lista, która wyciekła na Twitterze w zeszłym tygodniu, była poprawna o każdej z pięciu najlepszych.

pozaziemskie: Izolacja Możesz go pobrać i zachować za darmo do 11:00 (CET) we wtorek (będziesz potrzebować konta Epic Games Store, również darmowego). Gra typu survival horror z 2014 roku od Creative Assembly Pochwała wygrała Ze względu na grafikę, dźwięk i poziom grafiki był to absolutny punkt obowiązkowy dla filmu science fiction z 1979 roku przyjął ostrzejszą krytykę za nieustępliwego antagonistę i trudną, powtarzalną rozgrywkę. Większość czasu, Obcy: izolacja był wówczas ceniony jako dobra gra na licencji obcych żałosna awaria oprogramowania Gearbox Aliens: Colonial Marines rok wcześniej.

Gdyby wyciekła lista Według SlashGear, jutrzejsza gra zwycięży Metro 2033a potem symulator dyktatora Tropico 5. Będzie zamknięty w Sylwestra Jurassic World Evolution. Biorąc pod uwagę, ile z nich było oferowanych przez darmowe programy gier na PlayStation Plus i Xbox Live na przestrzeni lat, powiedziałbym, że jest to wiarygodna kompilacja, ale aby mieć pewność, musisz codziennie sprawdzać w Epic.

READ  Według reżysera fabuły w NetherRealm Studios, Kronika nie może przywrócić Shinnok w Mortal Kombat 11
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *