Connect with us

technologia

Aktualizacja Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X może zawierać mody stworzone przez fanów

Published

on

Aktualizacja Wiedźmina 3 nowej generacji PS5 i Xbox Series X / S może zawierać modyfikacje stworzone przez fanów, takie jak The Witcher 3 HD Reworked Project, gdy zostanie wydany jeszcze w tym roku Kotaku, Twórca projektu Witcher 3 HD Reworked Project, Halk Hogan, ogłosił, że rozmawia z CD Projekt Red o włączeniu swojego moda do nadchodzącej wersji.„Witajcie moi drodzy przyjaciele! Minęło dużo czasu od ostatniego wideo” – napisał Hogan. „Wiem, że ogłosiłem nową premierę HDRP na początku marca, ale przez cały czas milczałem. Przepraszam, ale w zamian mam dobre wieści i powody, dla których milczałem i dlaczego nie miałem zbyt wiele show.

„Myślę, że najważniejszą wiadomością jest to, że otrzymałem oficjalne powiadomienie o współpracy z CDPR. Chociaż nie jest to jeszcze pewne, istnieje duże prawdopodobieństwo, że HDRP zostanie uwzględniony w oficjalnej aktualizacji nowej generacji. zawsze bardzo dziękuję za wsparcie i miłe słowa.

Przeprojektowany projekt Wiedźmina 3 HD, który możesz pobrać już teraz NexusMods, ma ponad 4,1 miliona pobrań i „ma na celu ulepszenie grafiki poprzez zmianę modeli i tekstur w celu uzyskania lepszej jakości”.Zwracając się do CDPR w tej sprawie, Kotaku odpowiedział: „Oprócz naszych własnych wysiłków na rzecz rozwoju nadchodzącej wersji Wiedźmina 3: Dziki Gon nowej generacji na Xbox Series X / S, PlayStation 5 i PC, jesteśmy również w trakcie dyskusji z twórcami różnych modów do wydania gry w 2015 r. ”

CDPR potwierdziło, że obecnie nie ma „wiążących umów z taką stroną”, ale trwają dyskusje.

Byłby to kolejny przykład dewelopera AAA, który wykorzystywał społeczność do ulepszania swoich gier, podobnie jak zrobiło to Rockstar Games, gdy wdrożyło rozwiązanie stworzone przez fanów, aby skrócić czas ładowania GTA Online o 70%.Wersje Wiedźmina 3: Dziki Gon na PS5 i Xbox Series X / S mają zostać wydane w drugiej połowie 2021 roku.

READ  Gra deskorolkowa OlliOlli World wygląda jak Adventure Time

Masz dla nas wskazówkę? Czy chciałbyś omówić możliwą historię? Wyślij e-mail na adres [email protected]

Adam Bankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @ AdamBankhurst i dalej Wyciągać.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *