Connect with us

technologia

Aktualizacja transmisji Nvidii filtruje dźwięk miliarda wygłodzonych seksualnie cykad

Published

on

Po 17 latach miliardy nowo wyklutych nimf cykady wykopują swoje gliniane domy, aby to uczcić. Będą linić, śpiewać i łączyć się w pary jak społeczeństwo pandemiczne z biologicznym dążeniem do zachowania gatunku. Robi się bałagan i robi się głośno … chyba że używasz Nvidia Broadcast, która jest aktualizowana w celu odfiltrowania dźwięku cykad.

Nvidia od ponad roku skutecznie odfiltrowuje niepożądane szumy tła z mikrofonów imponujące wyniki. Najnowsza aktualizacja Nvidia Broadcast 1.2 dodaje teraz profile, aby lepiej izolować odgłosy kotów, psów i owadów. Dzięki tysiącom cykad pojawiających się w tym tygodniu na Twoim podwórku, Nvidia ma profil, który pozwala odfiltrować chór podobny do kosiarki i zapisywać codzienne połączenia Zoom.

Jeśli masz szczęście żyć poza tym 15 stwierdza, gdzie rosną cykadyW Nvidia Broadcast 1.2 jest kilka innych dodatków, które pomagają również w usuwaniu szumów tła. Jeśli nie pracowałeś w domu w pokoju Echo w ciągu ostatniego roku, najnowsza aktualizacja poprawi również dźwięk twojego głosu w pomieszczeniach o słabej akustyce, według Nvidii.

Jednak Nvidia Broadcast to nie tylko dźwięk i cykady. Nvidia zajmuje się również szumem wideo z kamer internetowych o niższej jakości, który został odkurzony podczas pandemii. To usuwanie statyczne jest funkcją beta w tej aktualizacji, ale powinno pomóc ulepszyć połączenia wideo przy słabym oświetleniu, aby uzyskać bardziej przejrzysty obraz.

Mamy nadzieję, że ta najnowsza aktualizacja naprawi również niektóre błędy, które widzieliśmy w Nvidia Broadcast. Chociaż funkcje redukcji szumów działają dobrze, sama aplikacja zazwyczaj nie zawsze działa poprawnie z kamerami internetowymi, ulega awarii lub wymaga ponownej instalacji.

Funkcje filtra głosu Nvidia Broadcast, znane jako głos RTX, są dostępne dla wszystkich procesorów graficznych GeForce, Quadro lub TITAN. Możesz to pobrać najnowsza aktualizacja ze strony internetowej Nvidii.

READ  WhatsApp jest zablokowany DZIŚ na MILIONY iPhone'ów i Androidów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.