Connect with us

technologia

Aktualizacja Samsunga Galaxy A71 do Androida 13 (One UI 5.0) jest już dostępna!

Published

on

Samsungiem jest w tym roku obfituje w niespodzianki, Wierny swojej obietnicy. Przedsiębiorstwo wydała już stabilną aktualizację Androida 13 na różne telefony i tablety średniej klasy przed pierwotnym harmonogramem. Teraz południowokoreańska firma wprowadza stabilną aktualizację Androida 13 dla Galaxy A71 w Europie przed terminem.

To Androida 13 Aktualizacja dla Galaxy A71 jest dostarczany z wersją oprogramowania układowego A715FXXU8DVK1 w Polsce. Przynosi One UI 5.0 i Poprawka bezpieczeństwa z października 2022 r. Aktualizacja jest obecnie wdrażana w Polsce i spodziewamy się, że w ciągu kilku najbliższych dni dotrze do innych krajów europejskich. Inne kraje mogą otrzymać aktualizację przed końcem przyszłego miesiąca.

Jeśli masz Galaxy A71 i mieszkasz w Polsce, możesz teraz pobrać aktualizację Androida 13 na swój smartfon, przechodząc do ustawienia » aktualizacja oprogramowania i zapukać Ściągnij i zainstaluj. Nowa Plik oprogramowania układowego znajduje się również w naszej bazie danych oprogramowania układowegowięc możesz pobrać i flashować go w procesie ręcznym.

SAMSUNG wypuścił Galaxy A71 z Androidem 10 na pokładzie pod koniec 2019 roku. To dostałem aktualizację do Androida 11 początek 2021 r. i Aktualizacja Androida 12 na początku 2022 roku. Oparty na systemie Android 13, One UI 5.0 to ostatnia duża aktualizacja systemu operacyjnego Android. W przyszłości będzie dostawać tylko łatki bezpieczeństwa.

SAMSUNGGalaxy A71

READ  Cyfrowa Warszawa: jak film OTO umożliwił powstanie oszałamiającego nowego spotu Vianta
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.