Connect with us

technologia

Ailleron SA: zostaje partnerem publikacji „Przyszłość jest szybsza niż myślisz”

Published

on

Ailleron od wielu lat wspiera czytelników, publikując polskie wydania ciekawych lub przełomowych książek. W tym roku uznano, że najnowsza publikacja Petera Diamandisa zatytułowana „Przyszłość jest szybsza niż myślisz” zasługuje na ten tytuł. Dzięki naszej współpracy z Poltex Verlag książka ta już niedługo będzie miała szansę zabezpieczyć swoje miejsce na Twoich półkach.


Książki Ailleron

Pracujemy na styku nauki i technologii. Jesteśmy podekscytowani tym, co robimy. Ponadto wykorzystujemy każdą okazję, aby podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie z osobami, które nie są bezpośrednio zaangażowane. Z tego powodu kilka lat temu zdecydowaliśmy się sprowadzić do Polski zagraniczne książki naukowe i techniczne, aby je przetłumaczyć i udostępnić szerszej publiczności.

W tym roku nasz wybór książek ma większe znaczenie niż kiedykolwiek. Dzieje się tak, ponieważ „The Future Is Faster” jest jednym z wydawnictw, które kształtują nasze postrzeganie świata od pierwszej strony.

Diamandis doskonale pokazuje zmianę i – jak to nazywa – rewitalizację kolejnych sektorów gospodarki – od zakupów po reklamę i rozrywkę, edukację po opiekę zdrowotną. Każde z tych pól jest całkowicie przekształcone. Do dziś możemy to zobaczyć gołym okiem ”- mówi Rafał Styczeń, Prezes Zarządu Ailleron. Najnowsza książka Diamandis przedstawia szeroki wachlarz pomysłów i rozwiązań, które zostały przetestowane w kolejnych firmach, nawet tych obeznanych z technologią. Warto o tym poczytać, aby wyrobić sobie wyobrażenia o przyszłości, która nas czeka. Przyszłość, o której twierdzi Diamandis, jest szybsza niż myślimy.


Co wyróżnia „Przyszłość jest szybsza”?

Peter Diamantis jest inżynierem, lekarzem i przedsiębiorcą. Najbardziej znany jest jako założyciel i prezes Fundacji X Prize oraz współzałożyciel i prezes wykonawczy Singularity University. Nie ma więc wątpliwości, że ma rozległą wiedzę naukową i techniczną. Jest również znany ze swoich książek na ten temat, ponieważ wszystkie stały się bestsellerami New York Timesa.

READ  Komentarz tagu: Fiasko cyberpunku sprawi, że gry będą droższe

„Moje pierwsze spotkanie z Peterem Diamandisem odbyło się w 2016 r. Podczas konferencji w San Antonio, gdzie był głównym mówcą. Jego wystąpienie zainspirowało mnie do spojrzenia na technologię w zupełnie inny sposób – mówi Tomasz Kiser, wiceprezes Ailleron. „W tym samym czasie było to moje pierwsze spotkanie z poprzednią książką Petera Obfitość: Przyszłość jest lepsza niż myślisz. To zmieniło sposób, w jaki myślę o technologii i mojej przyszłości.„ Przyszłość jest szybsza ”robi to samo. Jest inspirująca, wnikliwa i daje nam wskazówkę, jak może wyglądać nasza epoka po pandemii ”.


Kompleksowy przewodnik po przyszłości

Książka „Przyszłość jest szybsza niż myślisz” była jednym z jego dzieł, które również spotkało się z uznaniem krytyków. Ponadto była to jedna z publikacji, które odzwierciedlały wszystkie nieoczekiwane wydarzenia, z którymi mieliśmy do czynienia w tym roku. Chociaż oryginalna angielska wersja została opublikowana przed pandemią, książka udaje się z powodzeniem przewidzieć wszystkie późniejsze zmiany technologiczne. Rzuca również światło na to, co może przynieść przyszłość. Wyjaśnia połączenie sił, które napędzają i kształtują współczesny świat – nawet jeśli czasami nie chcemy być ich świadomi.

Książka Petera Diamandisa otrzymała kilka pozytywnych komentarzy zarówno od czytelników, jak i ekspertów w dziedzinie technologii i nauki. Do końca 2020 roku była to „pierwsza książka, która dokładnie odwzorowała ten nowy obszar” oraz „fantastyczny przewodnik dla kadry kierowniczej, przedsiębiorców i prezesów”. Oferuje „potężną wizję przyszłości” i „inspirujące przykłady niesamowitych ludzi, którzy robią niesamowite rzeczy”. Dzięki polskiej edycji książki prowadzonej przez Ailleron już niedługo będziesz mógł sprawdzić, czy te uwagi są prawdziwe!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *