Connect with us

Zabawa

Adam Driver na seansie mówi „F— You” do widzów „Ferrari”.

Published

on

Adam Driver na seansie mówi „F— You” do widzów „Ferrari”.

Adam Driver odpowiedział na pytanie widza podczas pokazu „Ferrari” na Festiwalu Filmowym Camerimage w Polsce.

„Co myślisz o [the] Sceny katastrofy? „Wyglądały dość surowo, drastycznie i, muszę przyznać, tandetnie” – zapytał Driver widz podczas sesji pytań i odpowiedzi po niedzielnym pokazie. „Co myślisz?”

Kierowca po prostu odpowiedział: „Cholera, nie wiem. Następne pytanie.”

Driver wziął udział w festiwalu filmów kinematograficznych, gdzie odebrał Specjalną Nagrodę Aktorską EnergaCamerimage oraz przedstawił „Ferrari”, jedną z prac głównego konkursu Camerimage.

Kierowca wciela się w Enzo Ferrari w dramacie biograficznym Michaela Manna, który przedstawia życie legendarnego magnata samochodów sportowych w 1957 roku, gdy jego firma przygotowuje się do startu w Mille Miglia, 100-kilometrowym wyścigu samochodowym na otwartych drogach. W filmie występują także Penelope Cruz, Shailene Woodley, Gabriel Leone, Sarah Gadon i Patrick Dempsey.

Kierowca rozmawiał z nim w październiku różnorodność o tym, jak na potrzeby filmu zasiąść za kierownicą zmodyfikowanego „jednomiejscowego samochodu z otwartymi kołami”, nazywając to przeżycie „przerażającym”.

„Teleportuje cię w czasie i zdajesz sobie sprawę, że jeśli skręcisz w lewo lub w prawo w złym kierunku, nie żyjesz” – powiedział Driver różnorodność na północnoamerykańskiej premierze „Ferrari” na Festiwalu Filmowym w Nowym Jorku. „Nowe samochody przynajmniej mają pasy bezpieczeństwa”.

Reżyser Mann zlecił kilku aktorom, w tym kierowcy, jazdę próbną współczesnymi Ferrari w fazie przedprodukcyjnej.

„Chciałem, aby każdy miał doświadczenie w prowadzeniu tych samochodów na torze wyścigowym” – powiedział Mann publiczności na porannej konferencji prasowej NYFF.

„Ferrari” w kinach od 25 grudnia.

READ  Discovery wyraża oburzenie po przyjęciu przez polski parlament kontrowersyjnej ustawy medialnej | Wiadomości
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *