Connect with us

Zabawa

8 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o meksykańskich piosenkarzach

Published

on

8 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o meksykańskich piosenkarzach
Meksykanin wygrał „The Voice of Poland”. Juan Carlos Cano zachwycił widzów i trenerów swoimi występami i został nowym zwycięzcą czwartego sezonu programu.
Facebook/Juan Carlos Cano

W sobotę 24 maja uroczystym nadaniem tytułu zakończył się czwarty sezon „The Voice of Poland”. Juana Carlosa Cano Zwycięzca. Ten meksykański piosenkarz przekroczył wszelkie oczekiwania i w finale sezonu zachwycił widzów i jurorów własną kompozycją „Falling”. Program będący częścią międzynarodowej konsorcjum „The Voice” ma ten sam format, co „Przesłuchania w ciemno”, „Battle Rounds”, „Knockout Rounds” i „Live Shows”. Ale jak Juan Carlos się tam dostał? Oto 8 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o drodze do sławy tego Latynosa.

1. Juana Carlosa Cano pochodzi z Chihuahua w Meksyku. Ma 31 lat.

2. Istnieją różne wersje dotyczące tego, jak trafił do Polski. Według niektórych doniesień prasowych piosenkarz przeprowadził się do Polski w 2013 roku, aby spróbować swoich sił w muzyce. Inne źródła podają, że przeniósł się tam w 2006 roku. podążaj za damą który skradł jego serce, a inne źródło podaje, że do europejskiego kraju przeprowadził się w zeszłym roku po ślubie z Polką.

3. Cano trafił do „The Voice of Poland” przez znajomego na Facebooku. Jego dziewczyna znała ludzi z programu, którzy pytali ją, czy zna kogoś, kto byłby zainteresowany udziałem. Zamieściła to na swojej tablicy ogłoszeń, a Juan Carlos zwrócił się do niej. Zadzwonili do producentów i zapytali, czy Meksykanin mógłby się przyłączyć. Podobał im się ten pomysł.

4. Chociaż Juan Carlos nie musiał stać w długich kolejkach, aby producenci mogli go zobaczyć na przesłuchaniach przed właściwym występem, musiał przesłać kilka filmów. Po zatwierdzeniu przez kierownictwo programu poszedł na „Przesłuchania w ciemno”.

READ  Producent „The Liberator” Trioscope zakłada europejskie studio

5. W pierwszej fazie konkursu Juan Carlos zaśpiewał „Here I Go Again” zespołu Whitesnake. Wszyscy trenerzy obrócili swoje krzesła z zachwytem nad tym rock’n’rollowym dźwiękiem o melodyjnym głosie, który w ciągu kilku sekund mógł przejść od ochrypłego do miękkiego. Marka Piekarczyka, Justyna Steczkowska, Tomsona i Barona I Marii Sadowskiej każdy chciał być Juanem Carlosem Część twojego zespołui ostatecznie wybrał Marię Sadowską.

6. Aby jego rodzina w Meksyku mogła oglądać jego zmagania, wysłał im link, na którym mogli obejrzeć występy na żywo, a później oddać na niego głos.

7. Podczas finału sezonu nie tylko zaśpiewał swoją piosenkę „Falling”. również przeprowadzone Michaela Jacksona„Bad” w wykonaniu „Bad” i „You Shook Me All Night Long” AC/DC, oba w duecie z innymi uczestnikami.

8. Po tym jak Juan Carlos wygrywa program, twierdzi, że wygrał nie ma zainteresowania kontynuowaniem działalności jako solista. Rozmawiał z Universal Music i przedstawił swój zespół Dodać do menadżerów. Najprawdopodobniej cały zespół będzie objęty umową i chociaż Juan Carlos chciałby zabrać ich na trasę do Meksyku, do grudnia są oni w pełni zapełnieni.

Poniżej możecie obejrzeć klip Juana Carlosa z jego przesłuchania w ciemno!

© 2024 Czasy Łacińskie. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie reprodukuj bez pozwolenia.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *