Connect with us

technologia

8 Organizacji non-profit z obszaru Chicago wygrywa 315 000 dolarów dotacji na innowacje w ramach projektów – NBC Chicago

Published

on

NBC 5, Telemundo Chicago i Comcast NBCUniversal Foundation ogłosiły w środę, że osiem lokalnych organizacji non-profit otrzyma dotacje na Projekt Innowacje 2021 w łącznej wysokości 315 000 USD.

Zwycięskie organizacje oferują programy, które rozwiązują problemy społeczności lokalnej poprzez innowacyjne rozwiązania w zakresie zaangażowania społeczności, kultury integracji, opowiadania historii nowej generacji oraz edukacji i wzmacniania pozycji młodzieży.

To czwarty rok z rzędu, w którym NBC 5 i Telemundo Chicago wraz z Comcast NBCUniversal Foundation przyznały lokalnym organizacjom non-profit dotacje na innowacje w projektach. Do 2018 r. 23 organizacje z obszaru Chicago otrzymały łącznie 990 000 USD w ramach konkursu grantowego.

„Jesteśmy zaszczyceni, że możemy inwestować w te inspirujące programy i dzielić się ich historiami na naszych platformach w języku angielskim i hiszpańskim” – powiedział David Doebler, NBC 5 oraz prezes i dyrektor generalny Telemundo Chicago. „Organizacje w okolicach Chicago świecą jasno i robią różnicę. Doceniamy ich zaangażowanie na rzecz naszej społeczności”.

Wśród beneficjentów lokalnych grantów na innowacje w 2021 roku są m.in.::

Zawsze oddaje fundament – 40 000 USD

Plik Stypendyści Fundacji AGB program oferuje stypendia i opiekę mentorską niedostatecznie reprezentowanym studentom, z których wielu jako pierwsi w swoich rodzinach podejmuje studia wyższe. Stypendium rozszerza model mentoringu tak, aby każdemu stypendystowi zagwarantować wsparcie przez ponad cztery lata.

Centrum szkoleniowe w Chicago – 40 000 USD

Centrum szkoleniowe w Chicago Program wioślarski dla okolicy uczy średniozaawansowanych i starszych wioślarzy poprzez partnerstwa z organizacjami społecznymi i szkołami. W ramach programu uczniowie uczą się nowego sportu i cennych lekcji stylu życia, które wykraczają poza wodę. Stypendium rozszerza program i jest skierowane do dzielnic Chicago z zagrożonymi dziećmi.

CreatiVets – 40 000 USD

Plik Wprowadzenie do sztuki dla rannych weteranów Kurs uczy weteranów zmagających się ze stresem pourazowym lub urazowym uszkodzeniem mózgu, jak wykorzystywać sztukę opartą na koncepcjach do opowiadania swoich historii. Współpracując ze School of the Art Institute of Chicago (SAIC) i innymi lokalnymi organizacjami artystycznymi, CreatiVets wprowadza weteranów w każdym wieku do doświadczenia w college’u w środowisku, w którym czują się komfortowo i widzą własne możliwości odniesienia sukcesu w środowisku edukacyjnym.

READ  Tzu Chi reaguje na rozwijający się ukraiński kryzys uchodźczy

Fundusz Stypendialny Daniela Murphy’ego – 30 000 $

Fundusz Stypendialny Daniela Murphy’ego co roku wybiera studentów, którzy mają duży potencjał, ale których rodziny nie mają środków finansowych, aby wysłać ich do szkół przygotowawczych. Plik Uzupełnij krąg Program zapewnia studentom pomoc finansową w uczęszczaniu do lokalnej uczelni partnerskiej, która oferuje rygorystyczne doświadczenie akademickie i możliwości wymagane przez większość uczelni. Fundusze na wyzwanie grantowe zapewnią nowe szkolenia w zakresie różnorodności dla koordynatorów edukacji programowej, zapewnią warsztaty zdrowia psychicznego dla uczniów kolorowych oraz zapewnią materiały kulturalne i językowe lokalnym społecznościom hiszpańskim, ukraińskim i polskim.

Sztuka społeczności Firebird – 30 000 $

Organizacja jest Projekt FIRE Program to całoroczny program rozwoju artystów i odzyskiwania traumy dla młodzieży rannej w wyniku użycia broni we współpracy z Healing Hurt People-Chicago. Nastolatki spotykają się dwa razy w tygodniu, aby nauczyć się dmuchać szkło i uczęszczać do grup wsparcia urazów. Otrzymują również opiekę mentorską, zatrudnienie, ciepły posiłek, pomoc w transporcie i dostęp do wszechstronnych usług. Organizacja non-profit wykorzysta dotacje, aby dodać komponent dotyczący przedsiębiorczości Projekt FIRE Umożliwienie uczestnikom, którzy wyszli poza swoją ostrą traumę i mają odpowiednie umiejętności dmuchania szkła, nadal mieć stabilne zatrudnienie i łączyć się z sieciami wsparcia organizacji.

Funkcje pełnego spektrum Nfp – 65 000 $

Chicago Independent Producers Lab (CIPL) to 9-miesięczny program rozwoju talentów i treści, który wspiera niedostatecznie reprezentowanych producentów filmowych i pomaga doprowadzić ich projekty do rentowności produkcyjnej. Współpracując z wiodącymi profesjonalistami z branży, CIPL łączy uczestników z mentorami i kluczowymi zasobami. Dotacje zwiększą koncentrację laboratorium na sprawiedliwości rasowej i strukturalnej oraz wzmocnią wysiłki na rzecz różnorodności.

Humanity Rising, Inc.. – 30 000 $

Ludzkość rośnie „Jakie przyczyny cię inspirują?” Podcasty podnoszą głosy młodych ludzi, aby inspirować ich rówieśników poprzez prace społeczne. Ambasadorzy podcastów przeprowadzają wywiady z menedżerami usług na temat ich projektów i zapewniają platformę do rozpowszechniania rozwiązań kierowanych przez młodzież w całej społeczności.

READ  Gospodarka cyfrowa, infrastruktura, energia wśród tematów dyskusji z Polską

Dom Gościnności Viator – 40 000 USD

Dom Gościnności Viator Edukacja młodych imigrantów Program oferuje edukację osobom ubiegającym się o status uchodźcy, które po opuszczeniu aresztu przebywają w domach grupowych organizacji. Jeśli młodzież otrzyma ulgę prawną i będzie mogła pozostać w Stanach Zjednoczonych, pieniądze z grantu pomogą rozszerzyć partnerstwa i możliwości szkoleniowe dla młodzieży, aby mogła rozpocząć karierę w dziedzinie technologii komputerowej, pielęgniarstwa, technologii medycznej i biznesu.

Projekt Innowacje jest prezentowany przez Comcast NBCUniversal Foundation oraz nadawców NBC i Telemundo na 11 rynkach, w tym w Chicago. Wnioski o dofinansowanie otwarte 8 stycznia i zamknięte 12 lutego. Stacje utworzyły i zebrały panele społecznościowe, aby przejrzeć wnioski o dofinansowanie i wybrać ostatecznych odbiorców grantów. W ciągu tego roku poziom finansowania programu wzrósł z 225 000 USD do 315 000 USD na każdym z uczestniczących rynków oraz z 2,475 mln USD do 3,475 mln USD na jedenastu rynkach.

Granty Project Innovation 2021 zostały przyznane kwalifikującym się organizacjom non-profit na wybranych rynkach, w tym w Nowym Jorku (WNBC, WNJU), Południowej Kalifornii (KNBC, KVEA), Chicago (WMAQ, WSNS), Filadelfii (WCAU, WWSI), Dallas-Fort Worth (KXAS, KXTX), Boston (WBTS, WNEU, nec), Hartford, CT (WVIT, WRDM), Waszyngton, DC (WRC-TV, WZDC), Miami-Fort Lauderdale (WTVJ, WSCV), San Francisco Bay Area (KNTV, KSTS) )) i San Diego (KNSD, KUAN).

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *