Connect with us

technologia

65-calowy telewizor LG C1 4K OLED właśnie spadł do 1197 USD dzięki tej ofercie w Czarny piątek na Amazon

Published

on

Czy to może być najlepsza oferta telewizyjna z najwyższej półki w Czarny piątek roku? W tej chwili Amazon obniżył cenę niesamowitego 65-calowego telewizora LG C1 4K OLED Smart TV. Ten telewizor z najwyższej półki kosztuje zwykle 2499,99 USD. Widzieliśmy to za jedyne 1499,99 USD w Amazon Prime Day, ale nawet ta oferta blednie w porównaniu z tym, co jest obecnie dostępne. Jeśli szukasz nieskazitelnej jakości obrazu, nie ma powodu, dla którego miałbyś w tym momencie patrzeć na inny telewizor z Czarnego Piątku.

Oferta w Czarny piątek: 65-calowy telewizor LG C1 4K OLED za 1199,99 USD

Jeśli pieniądze nie grają roli, telewizory OLED są uważane za najlepsze telewizory, jakie możesz teraz kupić. W porównaniu z tradycyjnymi telewizorami LED LCD oferują lepszą jakość obrazu, głębszą czerń, lepszy współczynnik kontrastu, szerszą gamę kolorów i superszybki czas reakcji. Jest to doskonały telewizor do gier dzięki włączeniu HDMI 2.1 dla 4K przy 120 Hz, idealny dla graczy PS5 i Xbox Series X, VRR (zmienna częstotliwość odświeżania) i G-SYNC (który jest trochę zbędny, ponieważ jest podobny do VRR. i ALLM. Obsługuje również HGiG, jeśli szukasz gotowych ustawień HDR do gier.

Wśród telewizorów OLED LG jest często postrzegany jako standardowy okaziciel; To jedyny telewizor, do którego porównuje się wszystkie inne telewizory OLED. Telewizor LG OLED ma kilka generacji optymalizacji. C1 to model 2021, który został zastąpiony przez tegoroczny LG Evo C2. Oznacza to, że C2 jest aktualizacją przyrostową i kosztuje kilka Teraz sto dolarów więcej. Różnica w jakości obrazu między C1 a nowym Evo C2 jest niewielka. Głównym powodem, dla którego chcesz wydać więcej, jest zbyt duże oświetlenie w pokoju, którego nie możesz kontrolować (Evo C2 jest jaśniejszy) lub przesunięcie telewizora (Evo C2 jest około 35% lżejszy). Jeśli żadne z nich nie dotyczy Ciebie, weź C1 i zachowaj drobne.

READ  Problem prywatności Apple - POLITICO

Jeśli szukasz więcej opcji telewizyjnych, podsumowaliśmy najlepsze oferty telewizyjne w Czarny piątek. Jeśli szukasz wszystkiego na wyprzedaży, sprawdź nasze najlepsze oferty z okazji Czarnego Piątku na rok 2022.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.