Zbliżamy się wielkimi krokami do Czarnego Piątku, najpopularniejszego dnia w roku dla każdego dużego sprzedawcy. W tym wielkim dniu z pewnością pojawiają się wszelkiego rodzaju oszczędności, ale mamy listę ofert, które możesz uzyskać w usługach Google od dziś – i są takie, których nie możesz przegapić.

Google sprzedaje lub prowadzi sprzedaż prawie wszystkich swoich głównych produktów, w tym nowych Pixel 5, Głośniki Nest Audio, Nest Hubi Nest Learning Thermostat. Parzysty Google Home MaxProdukt marki Nest, który nie został jeszcze ulepszony, przynosi znaczne oszczędności w wysokości 150 USD.

Niektóre z najpopularniejszych produktów inteligentnego domu Nest, takie jak ten Witaj, Nest W sprzedaży jest również kamera i termostat do nauki Nest. Jeśli chcesz przejść na Nest Wifi, możesz zaoszczędzić 80 USD na routerze i kombinacji kropek.

Już dostępny:

  • Pixel 5 – 649 USD (50 USD zniżki)
  • Nest Audio – dwa za 169,98 USD (30 USD zniżki)
  • Nest Hub – 49,99 USD (40 USD zniżki)
  • Nest Hub Max – 179 USD (50 USD zniżki)
  • Google Home Max – 149 USD (150 USD zniżki)

Od 25 listopada do 19:00 czasu pacyficznego:

Są one dostępne u głównych sprzedawców, takich jak Best Buy, Walmart, Target. Jeśli w sklepie nie ma na stanie, po prostu sprawdź inny. Pierwsza sprzedaż jest już dostępna online. Masz czas do 2 grudnia, aby użyć tych, które chcesz kupić. Zaktualizujemy ten post, jeśli więcej rabatów będzie dostępnych pod koniec tego tygodnia.