Connect with us

technologia

5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu!

Published

on

Zrzut ekranu z AAW Runelords Arena
Witamy w 345. edycji Aplikacje na Androida co tydzień. Oto najważniejsze nagłówki z ostatniego tygodnia:

  • Ostatnio pojawiło się wiele pytań dotyczących trybu incognito w przeglądarkach. Postanowiliśmy zanurkować głęboko i dowiedzieć się, o co tak naprawdę chodzi. Możesz Przeczytaj naszą analizę tutaj i sprawdź, czy tryb incognito faktycznie chroni Cię przed czymkolwiek innym niż tylko innymi osobami używającymi Twojego telefonu.
  • Trzy lata temu Mapy Google zostały usunięte z Apple Watch na rzecz Apple Maps. Najpopularniejsza na świecie aplikacja do nawigacji w tym tygodniu powrócił triumfalnie na platformę. Nie jest tak potężny jak Apple Maps. Jest to jednak jedna z niewielu prawdziwych alternatyw dla aplikacji nawigacyjnej Apple w tym obszarze.
  • Samsung dodał nowy moduł do swojej aplikacji Good Lock. Dzięki nowemu modułowi możesz tworzyć własne tapety na żywo. To całkiem podstawowa funkcja. Zaznaczasz klatkę kluczową, a następnie dodajesz efekty i ruch, aby uzyskać żądany efekt. Mimo to jest to darmowy produkt dla właścicieli Samsunga, którzy używają Good Lock. Nazywa się Wonderland na wypadek, gdybyś chciał go wypróbować i jest dostępny w Samsung Galaxy Store.
  • Nowa aplikacja Google na telefon była całkiem poważna, kiedy pojawiła się jakiś czas temu. W tym tygodniu, Google ogłosił, że trafi na więcej urządzeń poza pikselami. Ponadto funkcja Zweryfikowany rozmówca jest udostępniana użytkownikom w wielu krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Brazylii, Indiach, Meksyku i Hiszpanii. Kliknij łącze, aby dowiedzieć się więcej.
  • PUBG Mobile próbuje wrócić do gry w Indiach po jej zakazie jakiś czas temu. Gra mobilna opuściła Tencent, aby usunął swój chiński tag aplikacji i powrócił do Sklepu Play w tym kraju. Odpowiedzialną firmą jest PUBG Corporation. Przyszłe aktualizacje będą przeprowadzane przez południowokoreańską firmę Bluehole zajmującą się grami wideo. Twórcy mają nadzieję, że spowoduje to zakaz gry w Indiach.
READ  Praktyczny z mocowaniem portfela MagSafe do iPhone'a 12 firmy Apple

Ładna willa

Cena £: Graj za darmo

Bella Villa to darmowa gra typu dopasuj trzy elementy z elementami gry o modzie. Gracze rozwiązują trzy zagadki z poziomu na poziom, a następnie śledzą fabułę w miarę postępów. Gra zawiera tysiące etapów, dom do ozdobienia i budowania podczas gry, aktualną historię i kilka przedmiotów do odblokowania w trakcie. Na arenie match-three jest zdecydowanie coś innego, nawet jeśli bezpłatna cena jest czasami denerwująca.

Zrzut ekranu Bella Villa


SlideScan

Cena £: Bezpłatnie / 5,99 USD miesięcznie / 19,99 USD rocznie

SlideScan to aplikacja do digitalizacji starych zdjęć. Możesz użyć aplikacji do skanowania starych slajdów. Następnie zostaje zastosowana magia automatycznej edycji zdjęć i możesz je udostępniać lub zapisywać w dowolnym miejscu. Działa całkiem nieźle. Umieszczasz slajd przed czymś, co jest podświetlane, aby aparat mógł zobaczyć, co na nim jest. Następnie aplikacja skanuje obraz, stosuje automatyczne ulepszenia i to wszystko. Aplikacja działała dobrze w naszych testach, ale niektórzy ludzie mieli problemy z skupieniem się na slajdzie, więc niektóre obrazy były rozmyte. Jedyne, co nam się nie podoba, to to, że z jakiegoś powodu jest to usługa subskrypcyjna. Zalecamy zapłacenie miesiąca, kiedy będziesz gotowy do digitalizacji slajdów, a następnie anulowanie, gdy skończysz.


Lord of Heroes

Cena £: Graj za darmo

Lord of Heroes to nowa mobilna gra RPG i do tej pory ludzie naprawdę ją lubią. Historia nie jest niczym szczególnym, ale jest dobrze wykonana, a elementy mobilnego RPG wydają się graczom stosunkowo uczciwe. Nawet opis Google Play w tym przypadku jest całkiem fajny. To wiadomość od mistrza gry, który mówi, że gra powinna być zabawą, a nie przeszkodą w twoim życiu. Tylko trochę to przetestowaliśmy, ale ten okazał się bardzo obiecujący, jeśli chodzi o darmową mobilną grę RPG.


Yuka

Cena £: Bezpłatnie / 20 USD

Yuka nie jest najnowszą aplikacją na rynku, ale niedawno została uruchomiona w USA. To dość popularna aplikacja zdrowotna w Europie z prostym założeniem. Skanujesz kody kreskowe, a aplikacja dosłownie informuje Cię, czy dany przedmiot jest dla Ciebie dobry czy zły. Jest trochę szeroki, więc nie ma zbyt dużego kontekstu. Jednak gdy skanujesz warzywo, aplikacja mówi, że jest dobra, a kiedy skanujesz napój gazowany, aplikacja mówi, że jest zły. Spowoduje to wyświetlenie podstaw dokładnie na liście. Wersja premium jest dość droga ze względu na prostotę aplikacji, ale zakładamy, że prowadzenie bazy danych dla wszystkich tych rzeczy jest prawdopodobnie dość drogie.

Zrzut ekranu Yuka


Runelords Arena

Cena £: Graj za darmo

Runelords Arena to turowa gra strategiczna z elementami RPG. Gracze zbierają i ulepszają bohaterów, grupują ich w pięcioosobowe drużyny i rywalizują z innymi graczami. Skupia się głównie na aspekcie PvP, ale jest też kilka innych rzeczy, które możesz zrobić. Na przykład istnieje element gry bezczynności, który zapewnia łupy, nawet jeśli nie grasz w trybie kampanii i kilku innych trybach gry. To całkiem przyzwoite, ale angielskie tłumaczenie było trochę kiepskie, a historia kampanii jest trochę pozbawiona wyobraźni. Zdecydowanie jesteś tu dla rzeczy PvP, jeśli spróbujesz.


Dziękuję za przeczytanie! Spróbuj również tych:

Jeśli przegapiliśmy jakieś ważne wiadomości lub informacje o dowolnej aplikacji lub grze na Androida, daj nam znać w komentarzach!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *