Connect with us

technologia

Bungie wygrywa bitwę sądową ze stroną oszukującą Destiny AimJunkies

Published

on

Bungie wygrywa bitwę sądową ze stroną oszukującą Destiny AimJunkies

Bungie wygrała prawną batalię ze stroną z cheatami i modami AimJunkies.

Jak donosi dziennikarz Stephen Totilo, firma AimJunkies, znana również jako Phoenix Digital, została zobowiązana do zapłacenia twórcy Destiny 2 kwoty 63 210 dolarów odszkodowania – to przychody, które firma rzekomo uzyskała ze sprzedaży kodów. Stworzyło to nowy precedens w prawdopodobnie pierwszym postępowaniu sądowym, w którym ława przysięgłych rozstrzygnęła sprawę dotyczącą oszustwa w grach hazardowych.

Destiny 2 ViDoc | Stać się legendą – część 1: Konfrontacja z zapomnieniem.Obejrzyj na YouTube

Argumenty wzajemne AimJunkie, jakoby Bungie nielegalnie uzyskała dostęp do jednego ze swoich komputerów, zostały oddalone przez jury. Jednak założyciel David Schaefer twierdzi, że „podejmą działania” i odwołają się od wyroku.

„Jesteśmy wdzięczni za pracowitość, profesjonalizm i troskę okazaną przez sędziego, jego personel i ławę przysięgłych” – powiedział Totilo prawnik Bungie, James Barker.

„Jesteśmy oddani naszym graczom i będziemy nadal chronić ich przed oszustwami, w tym wnosząc tę ​​i przyszłe sprawy do sądu”.

To nie pierwszy raz, kiedy Bungie rozstrzyga pozew na swoją korzyść. Jeszcze w lipcu 2023 roku studio wygrało proces przeciwko graczowi, który wielokrotnie nękał, groził i publikował jego dane na temat jednego z jego pracowników.

Na początku tego roku firma Tropical Haze, twórca otwartego emulatora Switcha Yuzu, zgodziła się zapłacić Nintendo 2,4 miliona dolarów odszkodowania i zaprzestać wszelkiej działalności w odpowiedzi na niedawny pozew producenta Mario.

READ  Google Pixel 5 vs Google Pixel 4: który flagowy model Androida jest odpowiedni dla Ciebie?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *