Connect with us

technologia

40 000 twórców gier skrytykowanych za absurdalne dropy na Twitchu

Published

on

Warhammer: 40 000 chłopców

zrzut ekranu: złożone gry

Complex Games, twórcy nowego Warhammer 40,000: Wrota Chaosu – Łowca Demonówwydaliśmy oświadczenie z przeprosinami dla graczy po przeprowadzeniu kampanii, w której pewne przedmioty w grze były dostępne tylko dla tych, którzy oglądali niektóre transmisje na Twitchu.

nad Gracz komputerowywPodczas gdy Complex prawdopodobnie myślał, że publikuje dość standardowe (według standardów 2022) materiały promocyjne dotyczące okna wydania, charakter przedmiotów i zaangażowany fandom/platforma nie. Tutaj jest przykład negatywna recenzja została następnie pozostawiona na stronie Steam gry, jedna z wielu, które prawdopodobnie skłoniły do ​​wydania oświadczenia:

Gra zdobyłaby aprobatę, gdyby nie jedna rzecz. Twórcy, z jakiegoś śmiesznego powodu, postanowili umieścić 11 przedmiotów w grze (nie skórki czy kosmetyki, ale rzeczywistą broń i zbroję) za twitch dropami w dniu premiery. Aby zdobyć te przedmioty, musisz nie tylko utworzyć i połączyć konto Frontier i konto Twitch, ale musisz oglądać głupich streamerów Twitcha przez wiele godzin, zamiast grać w grę, za którą zapłaciłeś. Są również zsynchronizowane, więc jeśli za nimi tęsknisz, będziesz za nimi tęsknić na zawsze.

Gdyby istniał inny sposób na zdobycie ich w grze, nie byłoby to nic wielkiego, ale nie zamierzam oglądać Angry Joe przez 2 godziny tylko po to, by zdobyć broń.

Strumień Angry Joe trwał w rzeczywistości tylko 45 minut, ale jej racja pozostaje. Przedmioty nie były niczym fantazyjnym ani przełomowym, większość z nich była tylko niewielkimi wariacjami na temat broni i zbroi we wczesnej fazie gry, które i tak miniesz za kilka godzin, ale to duch tego ruchu – i jego mandat dla Czas gracza, kiedy chce wypróbować wszystko, co ma do zaoferowania gra – irytuje to ludzi tak samo, jak jego praktyczne konsekwencje.

W rezultacie, powiedział kompleks każdy przedmiot oferowany podczas transmisji zostanie rozdany wszystkim graczom za darmo jeszcze w tym miesiącu.

Grad Dowódcy Sił Imperator,

Cieszymy się, że tak wielu z was bawi się w Warhammer 40000 Chaos Gate: Daemonhunters. Cieszymy się, że podoba Ci się rozgrywka, ale słuchamy również Twoich opinii.

Jednym z obszarów, które zauważyliśmy, jest frustracja z powodu różnych kampanii twitch drop, które prowadziliśmy w związku z premierą gry. Chociaż jedynym celem tych kampanii było podniesienie świadomości, rozumiemy, że wielu uważa, że ​​jest to utrzymywanie przedmiotów w grze z dala od nich.

To z pewnością nie było naszym zamiarem i dziękujemy za podzielenie się swoimi przemyśleniami na ten temat. W związku z tym udostępnimy graczom wszystkie przedmioty z każdej kampanii Twitch Drop za pośrednictwem jednej z naszych aktualizacji zaplanowanych na maj. Po zakończeniu potwierdzimy aktualizację i dokładną datę.

Mamy nadzieję, że to usunie wasze frustracje i pozwoli wam dalej miażdżyć siły Chaosu tymi przedmiotami w Waszej Zbrojowni.

Na wypadek, gdybyś o tym nie słyszał Warhammer 40,000: Wrota Chaosu – Łowca Demonównie mówiąc już o graniu, przypuszczam, że to dlatego, że to najgorsze imię na świecie i że myśl o jeszcze innym młot bojowy Gra spowodowała, że ​​twoje gałki oczne cofnęły się w twoją czaszkę.

Chodzi o to, że… ta gra jest Tak naprawdę dobrze i bardzo XCOMwięc dla wszystkich, którzy ładnie to przemilczeli, ale teraz przygotowują się do ponownego zapoznania się z tym ujawnieniem, podzielę się wrażeniami z tego w dalszej części tygodnia.

READ  Dane PS5 i Xbox Series X ujawniają pierwszych zwycięzców - a to nie jest nawet bliskie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.