Connect with us

Sport

4 Demokraci szukają nowej siedziby w 59. izbie | Wiadomości, sport, praca

Published

on

4 Demokraci szukają nowej siedziby w 59. izbie |  Wiadomości, sport, praca

Czterech Demokratów walczy o nominację swojej partii na nową siedzibę 59. House District w Ohio w prawyborach 2 sierpnia.

Biegają: radna 5. okręgu w Youngstown, Lauren McNally; Ronald Shadd, były dwuletni członek Rady Szkolnej Youngstown; John R. Dyce z Hanoweru, który bezskutecznie ubiegał się o miejsce w Izbie Reprezentantów w 2016 i 2018 roku; i Wayne Penny Jr. z Youngstown.

Nowa 59. dzielnica domów obejmuje Youngstown, Coitsville, Ellsworth, Polska, Sebring, New Middletown, North Lima, Smith, Goshen, Green, Beaver i Springfield oraz cztery miasteczka w północno-zachodnim hrabstwie Columbiana.

Żaden republikanin nie ubiegał się o mandat. Niezależny termin składania wniosków upływa 1 sierpnia, dzień przed prawyborami w wyborach 8 listopada. Powiernik Polonii Eric Ungaro planuje złożyć wniosek o usamodzielnienie się.

Wstępne nominacje stanowe były pierwotnie zaplanowane na 3 maja, ale Sąd Najwyższy Ohio orzekł pięć razy, że mapy zatwierdzone przez kontrolowaną przez Republikanów Komisję Ograniczeń Ohio są niezgodne z konstytucją, ponieważ niesprawiedliwie faworyzują Republikanów. To opóźniło prawybory.

Jednak sąd federalny ogłosił 20 kwietnia, że ​​zamierza wprowadzić trzeci zestaw kart, który sąd stanowy odrzucił nie później niż 28 maja, jeśli stan nie będzie mógł zatwierdzić karty konstytucyjnej. Kiedy tak się nie stało, 27 maja sąd federalny nałożył trzeci zestaw kart, uchwalając je tylko w tych wyborach. Ten trzeci zestaw map zawierał fragmenty istniejących 58., 59. i 5. dystryktów Ohio House District, aby stworzyć nowy 59. dystrykt.

Wielokrotne próby skontaktowania się z Penny w celu omówienia jego kandydatury zakończyły się niepowodzeniem.

McNally

McNally pełnił funkcję radnego miejskiego w 5 okręgu w Youngstown od stycznia 2016 r., a wcześniej zajmował stanowiska w marketingu i zarządzaniu treścią.

Zapytany, co ona ma, czego nie mają inni kandydaci Demokratów na to miejsce, McNally powiedział: „Doświadczenie. Jestem w radzie miejskiej od siedmiu lat i w tym czasie nawiązałem relacje z dwoma radami miejskimi, z których wszyscy są radnymi miejskimi, teraz są to dwie kadencje, i jestem z nimi w tak dobrych stosunkach, że zabrał mnie na stanowiska kierownicze”.

READ  Świat nr 1 Djokovic wyrzuca Auger-Aliassime w ćwierćfinale Italian Open

Dodała: „Nawiązałam również relacje z liderami społeczności. Te publiczne, prywatne i filantropijne relacje to rzeczy, których naprawdę potrzebujesz, aby dobrze prosperować w sytuacji, w której jestem teraz i w Columbus.

McNally powiedziała, że ​​jej trzy najważniejsze priorytety to współpraca ze szkołami, aby zapewnić im narzędzia do odpowiedniej edukacji uczniów, współpraca z grupami quasi-publicznymi w celu napędzania rozwoju gospodarczego oraz łączenie różnych podmiotów w celu wykorzystania prac rozwojowych na rzecz infrastruktury regionalnej.

„Będę pracować nad zbudowaniem koalicji ponadpartyjnych przedstawicieli z całego Ohio, aby stworzyć rozsądne prawodawstwo, które działa dla wszystkich naszych rodzin i naszych firm” – powiedziała.

Chce współpracować z władzami oświatowymi, aby wzbogacić każdy okręg o wsparcie rządowe, a także współpracować z agencjami zatrudnienia, stowarzyszeniami biznesowymi i związkami zawodowymi, aby oferować alternatywne możliwości edukacyjne i ścieżki kariery.

McNally powiedziała, że ​​planuje współpracować z organizacjami, takimi jak Youngstown Warren Regional Chamber, Eastgate Regional Council of Governments, Economic Action Group i Western Reserve Port Authority, aby przyspieszyć rozwój gospodarczy w regionie, a także zgromadzić różne grupy, aby „w tworzenie zregionalizowanych planów infrastruktury i rozwoju gospodarczego, które wykorzystują nasze zasoby.”

SCHATT

Shadd spędził osiem lat w zarządzie szkoły w Youngstown, zanim przegrał kandydaturę na trzecią czteroletnią kadencję w 2021 roku.

Jest kierownikiem ds. sprzedaży bezpośredniej w Charter Spectrum w Warren, gdzie pracuje od lutego 2020 roku. Wcześniej był organizatorem administracyjnym w Service Employee International Union District 1199, dyrektorem ds. zaangażowania rodziny i społeczności w Mercer County Head Start i pracował dla Mahoning and Columbiana Training Association.

Podczas swojej kadencji jako członek rady szkolnej, w tym podczas jego kadencji jako prezydent, Shadd powiedział, że rozmawiał z urzędnikami stanowymi i zeznawał przed komisjami ustawodawczymi, aby uwolnić dzielnicę Youngstown spod kontroli państwa.

„Podczas tego procesu pomyślałem: 'Wow, wygląda na to, że praca, którą tu wykonuję, może zostać powiększona, jeśli odważę się zrobić kolejny krok i przejść na wyższy poziom’” – powiedział.

Shadd powiedział, że stracił reelekcję w 2021 roku, ponieważ był bardziej skupiony na pozbyciu się kontroli państwa z Youngstown i uwolnieniu go dla innych okręgów szkolnych niż na swojej kampanii.

Shadd powiedział, że ma więcej doświadczenia na poziomie stanowym niż jego przeciwnicy.

Jego najważniejsze priorytety to walka o prawo do głosowania, praca nad sprawiedliwym finansowaniem edukacji, tworzenie miejsc pracy i rozwój gospodarczy.

„Będę pracował, aby zapewnić każdemu obywatelowi prawo do głosowania płynnie i łatwo” – powiedział Shadd, dodając, że będzie pracował nad stworzeniem większej liczby urn wyborczych – które kontrolowane przez Republikanów ustawodawcy ograniczyłyby do jednej na hrabstwo – i utrzymanie istniejącego systemu wczesnego głosowania przez państwo.

Chce również wprowadzić przepisy zapewniające konstytucyjne podejście do sprawiedliwego finansowania edukacji oraz zaangażować i wesprzeć sektor korporacyjny we wspieraniu programów edukacyjnych i praktyk zawodowych w celu zaspokojenia potrzeb siły roboczej.

Shadd powiedział, że będzie pracował nad zapewnieniem Ohio możliwości przygotowania gotowych nieruchomości komercyjnych i wspierania istniejących firm, a także pomocy mniejszościowym i lokalnym firmom w rozwoju i rozwoju.

DYCE

Dyce początkowo ubiegał się o bieganie w Ohio House District, która obejmowała większość Columbiana i wszystkie hrabstwa Carroll. Ale kiedy Komisja Redystrybucyjna Ohio zmieniła mapy, przenieśli rodzinne miasto Dyce’a, Hanoverton, do tej dzielnicy. Dyce bez powodzenia kandydował na przedstawiciela stanu w silnie republikańskim hrabstwie Columbiana w 2016 i 2018 roku.

Dyce spędził 26 lat jako kierowca i listonosz w US Postal Service, przechodząc na emeryturę w 2012 roku. Od 2009 roku pełni funkcję prezesa Ohio State Association of Letter Carriers, a od 2010 roku wiceprezesa Ohio AFL-CIO.

Dyce powiedział: „Służba w Ohio House byłaby kontynuacją tego, co robiłem przez większość mojego życia: walki o pracujących mężczyzn i kobiety w Ohio i całym kraju, prawa pracownicze, lepsze wynagrodzenie, lepsze emerytury, lepsze społeczności. Byłem aktywny we wszystkich tych miejscach. Po prostu to robię. Próbuję przełączyć się na inną tonację”.

READ  Polska ustala plany ARP | Wiadomości, sport, praca

Dodał: „Nie szukam nowej kariery. Nie potrzebuję wypłaty. Nie potrzebuję opieki zdrowotnej. Chcę robić to, co najlepsze dla ludzi. Myślę, że zbyt wielu polityków zapomniało, jaka jest ich prawdziwa misja i stawiają siebie na pierwszym miejscu”.

Dyce powiedział, że jego głównymi priorytetami są przywrócenie zaufania publicznego do państwa, pomoc starszym właścicielom domów i służenie weteranom.

Dyce powiedział, że istnieje nieufność do rządu stanowego, z dochodzeniami kryminalnymi prowadzonymi przez dwóch republikańskich mówców. Chce odzyskać to zaufanie.

Dyce powiedział również, że chce, aby rząd stanowy szanował starszych właścicieli domów i weteranów.

Dyce powiedział, że jeśli chodzi o starszych właścicieli domów, stan powinien zmienić kwalifikację dochodu w ramach Ustawy o zwolnieniu z gospodarstw domowych, aby zapewnić większej liczbie z nich ulgę w podatku od nieruchomości.

Weterani powracający ze służby mają trudności z wykorzystaniem umiejętności i doświadczenia, które posiadają zgodnie z obowiązującym prawem stanowym, ponieważ nie posiadają wymaganej państwowej licencji ani certyfikatu, powiedział Dyce. Planuje pracować, aby „uczynić Ohio atrakcyjnym dla emerytowanego personelu wojskowego, aby powrócić do Ohio do pracy i życia”.

Dyce chce również przeglądu obniżek podatków, które państwo przyznawało przez lata, mówiąc, że niesprawiedliwie faworyzują zamożnych, podczas gdy pracujące rodziny otrzymywały niewiele zasiłków.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *