Connect with us

Zabawa

365 dni 2: data premiery i inne oczekiwania

Published

on

Massimo i Laura wracają i są jeszcze gorętsi niż wcześniej. Pierwszy film zakończył się na klifie i wciąż zastanawiamy się, co może się wydarzyć dalej. Ale teraz wszystkie nasze obawy zostały wyjaśnione, ponieważ staje się to epizod o tym filmie. Przejdźmy przez podstawy, zanim przejdziemy do szczegółów nadchodzącej kontynuacji.

Barbara Białowąs i Tomasz Mande wyreżyserowali 365 dni, polski zmysłowy dramat miłosny z 2020 roku. Oparty jest na pierwszej trylogii powieści Blanki Lipiskiej. Opowieść o młodej kobiecie z Warszawy, która wpada w bezmyślny związek z dominującym Sycylijczykiem, który daje jej 365 dni na zakochanie się w nim.

Don Massimo Torricelli gra Michele Morrone, a Laurę Biel gra Anna-Maria Sieklucka. Po premierze pierwszego filmu, wzbudził duże zainteresowanie na całym świecie. Był to jeden z najpopularniejszych programów Netflix w wielu dziedzinach na wielu kontynentach.

I utrzymywał tytuł jako najczęściej oglądany element w historii Netflix w Stanach Zjednoczonych przez jeden z najdłuższych okresów. Cóż, widzowie zdecydowanie chcieli sequela. Porozmawiajmy o tym szczegółowo.

Produkcja trwała 365 dni

W związku z pandemią COVID-19, plany kontynuacji zatytułowanej This Day zostały wstrzymane. Netflix podobno zaczął kręcić dwa sequele w tym samym czasie w maju 2021 r., po powrocie kilku aktorów. Cóż, to niesamowita wiadomość! Oznacza to, że otrzymamy nie 1, ale 2 sequele. Publiczność musi być bardzo zadowolona.

Morrone, Sieklucka i Lamparska potwierdzili swój powrót. Bo bez Massimo i Laury 365 dni to nie 365 dni. 365 dni część 2 i 365 dni część 3 to obecnie tytuły sequeli.

Jednak więzy rodzinne Massimo utrudniają sytuację. A tajemniczy nieznajomy, który wkracza w życie Laury, aby za wszelką cenę zdobyć jej serce i zaufanie, uniemożliwia zjednoczonej parze rozpoczęcie od nowa. Wszystko się zmieni i czy Massimo połączy się z Laurą?

Oświadczenia o nadchodzących kontynuacjach

Blanka Lipińska, autorka 365-dniowej trylogii, skomentowała emocje związane z nadchodzącym sequelem. „Jestem bardzo zaszczycony, że pozostałe dwie części mojej 365-dniowej trylogii — This Day & Next 365 Days — zostały ożywione przez Netflix. Jestem naprawdę podekscytowany, że mogę pokazać fanom moich powieści na całym świecie to świeże spojrzenie na bohaterów i kontynuować historię Laury i Massimo.”

READ  Jak fake newsy Facebooka pomogły zasilić kryzys graniczny w Europie

Łukasz Kluskiewicz, Content Acquisition Manager filmu Netflix dla Europy Środkowo-Wschodniej i Polski, również wygłaszał oświadczenie 365 dni w roku.

„365 Days było jednym z naszych najpopularniejszych filmów dla naszych członków w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką trylogii książkowej 365 Days i autorką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż jest pełna zwrotów akcji, ponieważ nasze postacie wciąż się rozwijają i dowiadują się więcej o sobie ”.

Film jest podobno oparty na trylogii książkowej Blanki Lipińskiej 365 dni – This Day & Next 365 Days Blanki Lipińskiej, która napisała scenariusz wspólnie z Mojcą Tirs. Być może będzie to tytuł przyszłego filmu, choć formalne potwierdzenie tytułu wciąż czeka.

Oto coś ciekawego, do obsady nadchodzącego filmu dołączy nowa postać. Simone Susinna dołączyła do produkcji i będzie reprezentować Nacho, nową postać. Może zobaczymy trójkąt miłosny i wiele więcej.

W Polsce i we Włoszech ruszyły już zdjęcia do drugiej i trzeciej części 365 Days, a światowa premiera jest planowana na Netflix 2022. Więc jak tylko pojawi się oficjalne, konkretne ogłoszenie o terminach, zaktualizujemy je tak szybko, jak to możliwe.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *