Connect with us

Zabawa

„Jest jeszcze czas” der. Vigo Mortenson. Stare drzewa nie są przesadzane [FILMOPOLIS]

Published

on

Viggo Mortensen (tak, jeden z Aragorna) zadebiutował jako reżyser i scenarzysta filmu „There Still Time”. Patrząc na akt urodzenia Króla Wszystkich Ludzi, można pokusić się o zjadliwy komentarz – lepiej późno niż wcale. Viggo czekał wystarczająco długo, aby w końcu zebrać wszystkie swoje talenty (fotograf, muzyk i ilustrator), aby wyrazić się językiem filmowym na ważne tematy.

Wszyscy bylibyśmy starzy, chorzy i zależni od opieki nad naszymi dziećmi. Jednak relacje rodzinne nie zawsze układają się po naszej myśli. Oceniliśmy ten film animowany w FILMOPOLIS z Marcinem Olechnowskim.

Ocena: Magda Varun 6/10, Marcin Olitnoski 7/10.

Reżyser opowiada historię rodziny składającej się z dwóch pokoleń. choroba Ojciec Willis (Lance Henriksen) Dołącz do mnie Cena Jonah (Vigo Mortensen) Do Los Angeles i próby dostosowania się do nowych okoliczności. To dla niego prawdziwe wyzwanie. John Peterson Z Tobą Mąż Terry Chen Wychowujesz swoją ukochaną córkę w zupełnie innym duchu wartości. Reżyser, konfrontując oba światopoglądy z konserwatywną i liberalną wizją, daje widzowi czas na zastanowienie się, jak gotowi jesteśmy do dialogu ze starszymi rodzicami.

Zapraszamy do obejrzenia naszej recenzji w radiu na Facebooku.

Dyrektor – Vigo Mortenson
Scenariusz – Vigo Mortensen
Gatunek – dramat

Produkcja – Kanada / Wielka Brytania
Premiera – 19 marca 2021 (Polska), platforma VOD

Kolejny odcinek FILMOPOLIS w każdy piątek po godzinie 14 w radiu na Facebooku i na portalu wzielonej.pl

Jeśli znajdziesz błąd, podświetl go i naciśnij Ctrl + Enter.

READ  Trzy indyjskie filmy fabularne biorą udział w międzynarodowym konkursie IFFI z 15 filmami - The New Indian Express
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *