3 rzeczy, których się nauczyliśmy, najważniejsze informacje wideo

Mikhail Antonio rozbija cztery najlepsze bąbelki West Ham United po zasłużonym wygranym 1:0 meczu z Tottenhamem Hotspur na londyńskim Stadionie Olimpijskim w niedzielę.

Spurs było w posiadaniu piłki w ostatniej pierwszej połowie oraz w nudnych momentach gry, ale West Ham był dobrze naoliwiony, ponieważ obie drużyny walczyły z europejskim wyczerpaniem w ciągu tygodnia.

WEST HAM vs TOTTENHAM OBEJRZYJ PEŁNĄ Powtórkę meczu – LINK

Aaron Cresswell poparł bramkę Antonio w 72. minucie i to wystarczyło West Hamowi, aby zdobyć 15, 16 i 17 punktów w sezonie.

Z 15 punktami Spurs traci dwa punkty do czwartego Ironsa.

Trzy rzeczy, których się nauczyliśmy

1. Antonio opiera się na swojej legendzie: Trochę świętowania Matrixa od Michaiła Antonio po jego golu, co jest odpowiednie, ponieważ Ironowie kupowali napastnika za napastnikiem, gdy „The One” po prostu robił interesy pod ich nadzorem. Antonio ma teraz sześć goli i trzy asysty w ośmiu meczach w tym sezonie. Przepuścił jedną z jedynych strat West Hamu w tym sezonie, przegraną u siebie z Manchesterem United 2:1. Utrzymuj go przy zdrowych zmysłach, Moyesy.

2. Atak Limp Spurs niewiele robi: Tottenham miał dużo w centrum z Pierre-Emile Hojbjerg, Tanguy Ndombele i Cristian Romero, ale powyżej i daleko na zewnątrz? Bardzo mało. Lucas Moura walczył, Heung-min Son był daleki od swoich najlepszych, a Harry Kane był aktywny, ale nieskuteczny i tracił piłkę na długi czas (35 dotknięć, 1 strzał w ciągu 90 minut).

READ  Podgląd: Katar vs Albania - prognoza, wiadomości drużynowe, składy

3. Walka bramkarza: Hugo Lloris z Tottenhamu jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych bramkarzy w Premier League i prawdopodobnie na świecie. Było bardzo dobrze, ale to mniej znany Backstop dostarczył towar, bo Łukasz Fabiański nadal jest gwiazdą dla każdego, kto prosi go o założenie rękawiczek. 36-latek jest drugim wyborem dla Polaków i spędził większość swojej kariery albo jako wsparcie dla Arsenalu, albo w dwóch klubach – West Ham i Swansea City – które żyły poza centrum uwagi Wielkiej Czwórki. Jest bardzo, bardzo, bardzo dobry.

Człowiek Gry: Ben Johnson

Ironowie mają napięty drut w swoim 21-letnim prawym obronie. Johnson może spacerować i wygrał wszystkie 7 swoich pojedynków i zebrał pięć wtargnięć z kluczowym podaniem. Cresswell był świetny po drugiej stronie boiska.

[ VIDEO: Premier League highlights ]