Connect with us

technologia

3 powody, dla których musisz używać VPN, takiego jak Surfshark na swoim telefonie z Androidem (sponsorowane)

Published

on

Ponieważ coraz więcej osób gromadzi się w Internecie w poszukiwaniu pracy, edukacji i rozrywki, Twój dostawca usług internetowych (ISP) i wszelkie odwiedzane witryny prawdopodobnie będą gromadzić dane o Twoich nawykach przeglądania. Kiedy nie jesteś z usługą VPN, taką jak SurfsharkWszystko, co robisz w Internecie, jest narażone na szpiegów, cyberprzestępców i inne zagrożenia bezpieczeństwa online. Oto tylko kilka powodów, dla których warto zainstalować VPN na telefonie z Androidem i nie tylko.

1. Lepsza prywatność i bezpieczeństwo

Jednym z głównych powodów parowania VPN z urządzeniem z Androidem jest dodatkowa prywatność i bezpieczeństwo. Z VPN jak SurfsharkTwój adres IP jest maskowany, więc strony internetowe, przeglądarki internetowe, a nawet dostawcy usług internetowych nie mogą śledzić prywatnych informacji, takich jak lokalizacja i historia wyszukiwania. Aktywne VPN szyfrują również Twoje dane podczas surfowania po Internecie, zapewniając ochronę przed cyberprzestępcami.

2. Manipulacja geolokalizacją

Maskowanie adresu IP jest idealne do zachowania anonimowości i ochrony danych online. Jednak nie zawsze wystarczy je ukryć. Czy wiesz, że treści, które widzisz w Internecie – od wyników wyszukiwania Google po programy Netflix i nie tylko – są oparte na położeniu geograficznym Twojego adresu IP? Dzięki VPN możesz oszukać sieć i uwierzyć, że mieszkasz w innym kraju. Daje to dostęp do treści, których w innym przypadku nigdy byś nie zobaczył. jak 15 różnych bibliotek Netflix z całego świata.

3. Nigdy więcej ograniczeń danych lub dławienia

Podczas gdy niektórzy dostawcy usług internetowych oferują plany sieciowe bez ograniczeń danych lub ograniczeń dławienia, ograniczenia te są bardzo realnym problemem dla wielu użytkowników urządzeń inteligentnych, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych. Na szczęście VPN może również ukryć wykorzystanie danych, aby dostawcy nie mogli spowalniać połączenia ani blokować dostępu z powodu nadużywania.

Zarejestruj się w Surfshark i oszczędzaj już dziś

Jeśli chcesz sparować swoje urządzenie z Androidem z niezawodną siecią VPN, możesz również wybrać opcję z nieograniczoną obsługą aktywnych urządzeń, dostępem do 15 wiodących w branży bibliotek Netflix na całym świecie oraz bezdyskową sieć serwerów, która gwarantuje, że Twoje dane nigdy nie będą przechowywane, udostępnione lub zarabiające. Nowi użytkownicy Surfshark VPN mogą Zarejestruj się dzisiaj, aby otrzymać roczny plan, a drugi rok za darmoTo obniża cenę do zaledwie 2,49 USD miesięcznie (obliczona jako 59,76 USD rocznie) przez pierwsze 24 miesiące. Dla większej pewności każdy nowy plan Surfshark jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, możesz w dowolnym momencie anulować odnowienie subskrypcji.

Uwaga: Ten post jest reklamą. Zawarte w nich treści nie reprezentują poglądów ani opinii zespołu Android Police. Datki takie jak te pomagają finansować wszystkie wspaniałe rzeczy, które widzisz w AP, i możesz nam pomagać, patrząc na produkty lub usługi prezentowane na tej stronie.

READ  Dziś w European Tech: Apple stoi przed postępowaniem antymonopolowym w UE, Kry zbiera 262 miliony euro na cyfrową platformę zdrowia i nie tylko

Zainteresowany postem sponsorowanym lub inną okazją do promocji? Ukończyć ten formularz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *