Connect with us

technologia

25.01.2021 Komunikat prasowy: Vonpende Holdings PLC

Published

on

Poniedziałek 25 stycznia 2021 Nikozja::

Wiodący system technologii inteligentnego domu firmy Grenton sp. Zoo jest obecnie sprzedawane na Cyprze we współpracy z ACIS Fire & Security. Produkt Grenton oferuje konsumentom nowoczesne i inteligentne rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej dla poprawy standardu życia.

Grenton to polski dostawca inteligentnych technologii dla całego domu. Jest liderem na rynku i już rozwija się na rynkach zagranicznych w regionach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Misją Grenton jest wprowadzanie i dostarczanie właścicielom domów innowacyjnych technologii inteligentnego domu, które gwarantują wsparcie dystrybucji systemu i stałą troskę o satysfakcję użytkownika końcowego. Siedziba firmy Grenton znajduje się w Krakowie.

Wprowadzony w 2011 roku, Grenton opracował szeroką gamę wielokrotnie nagradzanych rozwiązań, aby stworzyć zintegrowany system inteligentnego domu oparty na technologiach przewodowych i bezprzewodowych. W listopadzie 2020 roku Grenton został uhonorowany prestiżowym laureatem Deloitte Technology Fast 50 CE, uznawanym za jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej.

Grupa Vonpende z Cypru utrzymuje poprzez swoją spółkę zależną Lostmperi Holdings Ltd. udział w Grenton. Pierwsza inwestycja miała miejsce w 2017 roku. „Cieszymy się, że Grenton został uznany za jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej, a co najważniejsze, ta technologia automatyki domowej jest teraz dostępna na Cyprze.– wspomniał Marios Ilia, dyrektor Lostmperi.

Sektor technologiczny to znacząca okazja inwestycyjna dla firm, którą Grupa Vonpende bacznie obserwuje, rozszerzając swój portfel i stale rozwijając się w tym przełomowym sektorze.

Więcej informacji na temat systemu Grenton Smart Home można znaleźć pod adresem: www.grenton.com

Vonpende Holdings PLC

Vonpende Holdings PLC jest spółką notowaną na giełdzie z Cypryjskiego Indeksu Giełdowego ECM, która inwestuje w różne kluczowe sektory, takie jak nieruchomości, technologie i papiery wartościowe. Siedziba Vonpende Group znajduje się w Nikozji.

READ  7 sposobów, w jakie przerażająca reklama AT&T „Będziesz” przewidział przyszłość

www.vonpende.com.cy

Zrzeczenie się odpowiedzialności

Vonpende Holdings plc opublikował tę treść dnia 25 stycznia 2021 r i ponosi wyłączną odpowiedzialność za zawarte w nich informacje. Rozpowszechniane publicznie, bez edycji i bez zmian, dnia 25 stycznia 2021 15:51:07 UTC

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *