Connect with us

Sport

Polska skupiła się na spotkaniach regionalnych w ramach Saturday News, Sports, Jobs

Published

on

Correspondence Photo / Robert Hayes – Jackie Grisdale z Polski została indywidualnym zwycięzcą tegorocznego mityngu Mahoning County Cross Country w Canfield Fairgrounds.

Skupiać. To właśnie te drużyny biegowe Poland High School miały przez cały sezon.

Sophomore Logan Flament zajął drugie miejsce w drugiej lidze cross country w GlenOak High School w zeszły weekend z wynikiem 16:28,79.

Powiedział, że dodało mu to pewności siebie.

Zaczął rosnąć w miarę postępu sezonu, ale były pewne komplikacje.

Wiosną miał niewielką kontuzję. Flament powoli zwiększał swój przebieg i biegł szybciej z każdym biegiem.

Przez większość czasu chciał uniknąć kontuzji.

Zmienił także swoje podejście do wyścigów.

„W zeszłym roku jako nowicjusz nie byłem pewien, dokąd się udać i jak zrobić 5k” – powiedział Flament. „Utknąłem głównie z tyłu pola i stopniowo wspinałem się do przodu przez cały wyścig. W tym roku zdałem sobie sprawę, że muszę być silny i trzymać się czołówki, ponieważ przyzwyczaiłem się do wyścigów na 5 km i teraz znam swoją konkurencję. “

Trenerka Polski cross country Kim Grisdale powiedziała, że ​​jest dumna ze zmian, które pokazał Flament. Będzie go potrzebował w utalentowanej dziedzinie podczas sobotniego II stopnia regionalnego w Boardman High School.

„Jest dojrzały emocjonalnie” – powiedział Grisdale. „Jest dojrzały fizycznie. Przez ostatnie lato pod wieloma względami stawał się lepszy. “

Flament musi znaleźć się w pierwszej 24, aby dostać się do Fort Obetz w Obetz w stanie Ohio. To byłaby druga wyprawa ucznia drugiego roku na najwyższy szczyt tego licealnego wydarzenia.

„Podczas sobotniego wyścigu muszę agresywnie wystartować i wyjść na przód – Top 10” – powiedział Flament. „Jeśli będę się trzymał tego pakietu, to powinno mi zagwarantować miejsce w pierwszej 24, aby zakwalifikować się do tego stanu. Wiem, że mogę spędzać czas z chłopakami. Muszę się stamtąd szybko wydostać, zanim stracę kontakt i wejdę na ziemię niczyją. “

READ  Piłka nożna i rodzina | Wiadomości, sport, praca

Grisdale liczy na dobry występ w tym roku w zawodach regionalnych. Polska już wcześniej była wężem na tym poziomie.

Buldogi potrzebują 6 najlepszych wyników, aby awansować do tego stanu.

Brak warunku o dwa lub trzy punkty. To już się zdarzyło.

„Zrobią wszystko, co w ich mocy, aby tego więcej nie zrobić” – powiedziała.

Senior Jackie Grisdale, córka Kim, powiedziała, że ​​jej zespół jest gotowy, aby dać z siebie wszystko.

Włożyli pracę poza sezonem, aby dojść do tego punktu.

Powiedziała, że ​​ten polski zespół ściga się w każdym wyścigu, jakby był ostatnim z tego zespołu, zwłaszcza teraz, gdy jest po sezonie.

„To wymaga sprytnego wyścigu” – powiedział Grisdale. „W naszym regionie jest wielu bardzo utalentowanych biegaczy i drużyn, a wielu z nich lubi szybko wychodzić. Ci biegacze mogą łatwo zostać pociągnięci, co może być śmiertelne w dalszej części wyścigu. Wystartowaliśmy w tym sezonie w wielu wyścigach, z których każdy nauczył nas naszych mocnych stron. Więc chodzi o prowadzenie „swojego” wyścigu. “

Brak motywów indywidualistycznych. Te buldogi pakują się jako jeden.

„Motywujemy się i naciskamy na siebie podczas każdej sesji treningowej, co przekłada się na wyścigi” – powiedział Jackie Grisdale. „Nasi trenerzy podkreślają ideę biegania jako paczka i wypełnienia luk, które wszyscy naprawdę kupili”.

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *