Connect with us

Najważniejsze wiadomości

209. Kompania Medyczna Gwardii Narodowej Armii Iowa rozmieszczona w Polsce

Published

on

CEDAR RAPIDS, Iowa (KCRG) – Pożegnanie nigdy nie jest łatwe, ale członkowie Gwardii Narodowej Iowa są podekscytowani tym, co będzie dalej.

Sp. Brady Elbe służył w Gwardii Narodowej od dwóch lat. Z niecierpliwością czeka na pracę w szpitalach polowych w Polsce.

„Byłem trochę zszokowany, ale pod koniec dnia byłem podekscytowany, ponieważ jestem młody i nie mam zbyt wielu obowiązków, więc to dla mnie idealny czas na wyjazd” – powiedziała Elbe

Joanie Hoefer pożegnała się ze swoim synem, który dołączył do Elbe i prawie 80 innych osób w tej akcji, gdy wyjeżdżał na roczny pobyt za granicą.

„Powiedział mi, że to Polska, pomyślałem, że to było świetne. Nie martwiłem się – powiedział Hoefer. „To będzie dla niego wspaniała okazja”.

Jest to planowane rozmieszczenie w ramach misji wojskowych NATO i USA. Przywódcy powiedzieli, że nie ma to nic wspólnego z inwazją Rosji na Ukrainę, ale Hoefer mówi, że nadal ich to martwi.

„Myślę, że dla mnie sytuacja się zmieniła. Płakałem każdego dnia – powiedział Hoefer.

Hoefer dołączyła do grupy członków rodziny dla rozmieszczonych żołnierzy, aby lepiej zarządzać rozmieszczeniem syna.

Jeśli chodzi o Łabę i wielu członków Gwardii Narodowej, to jest to praca, którą lubią stawiać czoła.

„Jestem po prostu szczęśliwy, że mogę iść ze świetną grupą żołnierzy. Dowództwo jest więcej niż wybitne, myślę, że spójność jednostki jest świetna, to oczywiste, że przywódcy dbają o żołnierzy” – powiedział Elbe. „Wspaniale jest to zobaczyć”.

Słodko-gorzkie pożegnanie tych, którzy służą naszemu krajowi i tych, którzy ich wychowali.

Prawa autorskie 2022 KCRG. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.