Connect with us

Nauka

143 przypadki koronawirusa, jedna śmierć, wybuch więzienia jest teraz powiązany ze ślubem w Maine

Published

on

Liczba przypadków związanych z sierpniowym ślubem w domu w Maine wzrosła do 143, poinformowali w środę urzędnicy.

Urzędnicy powiązali ślub z 7 sierpnia w Millinocket w stanie Maine z potwierdzonymi 143 przypadkami, jedną śmiercią i epidemiami w więzieniu hrabstwa York i Centrum Rehabilitacji i Życia w Maplecrest, Zgłoszono Seacoastonline.com.

COVID-19 zaczął rozprzestrzeniać się do więzień po tym, jak pracownik zakładu karnego uczestniczył w weselu i uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa, powiedział dyrektor Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) w Maine, Nirav Shah.

Obecnie 46 więźniów, 19 funkcjonariuszy więziennych, jeden pracownik pomocniczy i dwóch pracowników w budynku rządowym uzyskało wynik pozytywny, co daje łączną liczbę spraw w więzieniu do 68, powiedział szeryf hrabstwa York William L. King Jr. źródło.

Maine CDC ogłosiło 17 różnych przypadków wśród osób mieszkających z jednym lub kilkoma pracownikami więzienia.

Według Seacostonline.com rzecznik Maine CDC Robert Long powiedział w środę, że w Maplecrest Rehabilitation and Living Centre w Madison w stanie Maine udokumentowano 13 przypadków z siedmioma rezydentami i sześcioma pracownikami.

Śledczy próbują ustalić, czy inne ogniska choroby mają swoje korzenie w ślubie.

Wesele w domkach i kempingach Millinocket’s Big Moose Inn Cabins and Campground gościło około 65 osób w pomieszczeniach, pomimo Gov. Janet MillsJanet Mills Liczba przypadków koronawirusa związanych ze ślubem w Maine wzrasta do 123 24 osoby zarażają się COVID-19 po ślubie w Maine Umowa z koronawirusem kluczem do ochrony większości w Senacie przez Republikanów WIĘCEJ(D) 50 osób w pomieszczeniach zamkniętych z powodu koronawirusa. Urzędnicy sprawdzają, czy firma naruszyła stanowe wytyczne zdrowotne, organizując wesele.

Urzędnicy początkowo śledzili sprawy związane ze ślubem przez cały sierpień zidentyfikowanie 24 przypadków do połowy sierpnia. Do 29 sierpnia wystąpiły 123 przypadki potwierdzono połączenie.

Władze poinformowały, że jedna kobieta, która nie poszła na ślub, zmarła w zeszłym miesiącu po zarażeniu się wirusem od uczestnika.

Laurie Cormier, właścicielka Big Moose Inn, wydała w zeszłym tygodniu oświadczenie, w którym napisała, że ​​„serca pracowników wychodzą w stronę rodziny, osób dotkniętych wirusem, którzy byli na weselu i tych, na których od tego czasu wpłynęło”. według WAGM.

W sumie stan potwierdził 4145 przypadków i 133 zgonów.

READ  Jak wynika z nowych badań, góra lodowa może jednak NIE zatopić Titanica

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *