Connect with us

technologia

11-calowy iPad Pro wraca do najniższego w historii poziomu na Amazon

Published

on

Sprzedaż jest za to Modele iPada Pro 2020Otrzymujesz więc najnowsze tablety na poziomie profesjonalnym z ich najważniejszymi funkcjami. Tegoroczni iPad Pro mają właściwie wiele wspólnego z zeszłorocznymi modelami – ich projekty są prawie takie same i działają na chipsecie Apple A12Z Bionic. Jednak modele 2020 mają kilka różnic, w tym ośmiordzeniowy procesor graficzny, dodatkową kamerę ultraszerokokątną i nowy czujnik LiDAR. Dwa wcześniejsze komponenty sprzętowe sprawiają, że najnowszy profesjonalista iPada lepiej korzysta z aplikacji AR, co w tym momencie oznacza tylko tonę dla tych, którzy pracują z takimi programami i je rozwijają.

Ponadto profesjonaliści iPada są najbliżej części zamiennych do laptopów produkowanych przez Apple. Mają wysoką wydajność, która sprawia, że ​​praca nawet w żmudnych aplikacjach, takich jak Lightroom, to pestka, piękne wyświetlacze 120 Hz, obsługa Apple Pencil i najnowsze funkcje iPadOS, takie jak wejście z gładzika i podzielony widok.

Wybór między profesjonalnymi iPadami poprzedniej i obecnej generacji może być trudną decyzją, ponieważ są one bardzo podobne. Ale ta wyprzedaż jest doskonała w przypadku najnowszego 11-calowego iPada Pro, a ponieważ jest rzadkością, zalecamy jej zakup, jeśli chcesz potężnego tabletu. Jeśli jednak uważasz, że możesz bezpiecznie pominąć ulepszenia AR, Zdjęcie B&H nadal oferuje na sprzedaż iPady Pro poprzedniej generacji.

konsekwencje @EngadgetDeals Sprawdź na Twitterze najnowsze oferty techniczne i kup rekomendacje.

READ  Wydarzenie Nexus War w Fortnite może narazić streamerów Twitch na problemy z ustawą DMCA
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *