Connect with us

Zabawa

10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Josha Stradowski

Published

on

Josha Stradowski grał zawodowo przez ostatnią dekadę i przez ten czas z nieznanego aktora stał się kimś znanym ludziom na całym świecie. Pierwszą poważną przerwę dostał także w 2011 roku, w tym samym roku, w którym po raz pierwszy wystąpił w telewizji, kiedy został obsadzony w serialu telewizyjnym. Span gas. Ostatnio wiele uwagi poświęcił roli w nadchodzącej serii Amazon Prime Koło czasu. Chociaż serial nie został jeszcze wyemitowany, został już przedłużony na drugi sezon, w którym widzowie nie mogą się doczekać tego, co ma do zaoferowania serial. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Josha Stradowski.

1. Pochodzi z Holandii

Josha urodził się w Holandii i tam dorastał. To tam rozwinął swoją miłość do performansu. Josha jest nie tylko Holendrem, ale także Polakiem. O ile nam wiadomo, nadal mieszka w Holandii i nie omawiał żadnych planów przeprowadzki.

2. Zaczął od musicali

Josha zakochał się w aktorstwie od najmłodszych lat i było oczywiste, że jest bardzo utalentowany. Zaczynał w lokalnych musicalach, takich jak Dźwięk muzyki. W końcu zdecydował, że chce przenieść swoje talenty na mały ekran. Teraz Josha ma również doświadczenie w rolach filmowych.

3. Jest aktorem wyszkolonym formalnie

Josha ma dużo naturalnego talentu, ale włożył też dużo pracy w to, by mógł w pełni wykorzystać swój potencjał. Studiował aktorstwo w Amsterdam School of the Arts, szkole z długą listą odnoszących sukcesy aktorów, takich jak Bilal Wahib i Miryanna van Reeden.

4. Podpisał z agencją administracyjną

Rejestracja w agencji zarządzającej to coś, o czym marzy prawie każdy aktor, ale nie zawsze jest to najłatwiejszy cel do osiągnięcia. Jednak na szczęście dla Josha jest to jedna rzecz, którą należy odhaczyć na jego liście. Niedawno podpisał kontrakt z agencją o nazwie Range Media Partners.

READ  Netflix publikuje pełnometrażowy zwiastun gry Cyberpunk: Edgerunners

5. Lubi swoją prywatność

Większość z nas jest przyzwyczajona do tego, że ludzie z branży rozrywkowej wyrzucają cały nasz biznes na ulice, ale wydaje się to być coraz rzadsze, ponieważ wszyscy widzimy negatywne konsekwencje, jakie może przynieść nadmierne udostępnianie. Jak dotąd Josha wydaje się być typem osoby, która woli trzymać swoje życie osobiste z dala od światła reflektorów. Chociaż on ma Konto na Instagramie, nie publikuje żadnych treści osobistych.

6. Posiada doświadczenie zawodowe w teatrze

Oprócz sukcesu, jaki osiągnął na dużych i małych ekranach, Josha udowodnił również, że ma wszystko, czego potrzeba, aby oświetlić scenę. Brał udział w kilku produkcjach teatralnych, w tym Edyp i Bromance. Jednak w ostatnich latach skupił się na swojej ekranowej karierze.

7. Jest modelem

Josha jest naturalny przed kamerą i dokładnie wie, jak oświetlić ją pod każdym kątem. Josha jest nie tylko aktorką, ale także modelką. Nie jest jasne, z jakimi markami pracował przez lata. Szybkie przewijanie jego profilu na Instagramie ujawnia kilka ujęć modelek.

8. Uwielbia spędzać czas nad wodą

Josha uwielbia zarabiać na życie, robiąc to, co kocha, ale jak wszyscy, nie może się doczekać, by wziąć trochę wolnego. Jest facetem na świeżym powietrzu i uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Szczególnie lubi nad wodą i nie może się doczekać takich rzeczy, jak pływanie, surfing i pływanie łódką. Dla Josha przebywanie na świeżym powietrzu to doskonały sposób na oczyszczenie głowy i nabranie sił.

9. Ma wielu zwolenników w mediach społecznościowych

Pomimo tego, że Josha nie jest najbardziej aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, nadal udało mu się zdobyć bardzo imponujących fanów. Obecnie ma ponad 43 000 obserwujących na Instagramie. Ta liczba prawdopodobnie jednak wzrośnie Koło czasu zostanie zwolniony i więcej osób się z nim zapozna.

READ  Sola Media pieczętuje ofertę na przygodę dla dzieci „Teddy's Christmas” (na wyłączność) | Aktualności

10 Lubi podróżować

Podróżowanie to jedno z najlepszych doświadczeń, jakie można mieć. Josh uwielbia wychodzić i poznawać świat i przez lata miał szczęście dużo podróżować. Niektóre z miejsc, które odwiedził to Brazylia, Polska i Bonaire. Nie ma wątpliwości, że w nadchodzących latach do paszportu doda więcej pieczątek.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *