Connect with us

Nauka

10 najlepszych kursów licencjackich z języków programowania

Published

on


autor: Aratrika Dutta
31 października 2021

Produkcja technologii jest istotną częścią rozwijającego się świata. Oznacza to, że programowanie komputerowe jest wyjątkowo ważne dla przyszłości społeczeństwa globalnego. Absolwent języka programowania może pomóc w tworzeniu tej przyszłości poprzez automatyzację procesów, zbieranie danych, analizowanie informacji i dzielenie się wiedzą w celu ciągłego wprowadzania innowacji i ulepszania istniejących procesów. W tym artykule wymieniono 10 najlepszych kursów licencjackich z języków programowania.

Programowanie gier licencjackich (z wyróżnieniem)

Uniwersytet Ravensbourne w Londynie

Półwysep Greenwich, Wielka Brytania

Zostań mistrzem programowania i pozostań w czołówce ewolucji gier. Współpracując z artystami i projektantami gier, zdobędziesz dogłębną wiedzę techniczną na temat silników gier i architektury programowania. Rozwijaj niezrównane umiejętności w zakresie programowania i pisania skryptów, generowania treści, sztucznej inteligencji oraz wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Bez wcześniejszej znajomości kodowania lub programowania, kurs zapewni Ci narzędzia i pewność, aby odnieść sukces w konkurencyjnym świecie gier. Kurs BSc (Hons) Games Programming towarzyszy kursowi BA (Hons) Games Development i przygotowuje studentów do kariery programistycznej w branży gier.

Eng wyróżnił inżynierię systemów komputerowych

Uniwersytet Middlesex w Dubaju

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dziedzina systemów komputerowych to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin inżynierii, która ma bardzo widoczny wpływ na współczesne życie. Ten kurs otwiera drzwi do kariery w informatyce wszędzie tam, gdzie zaangażowane są systemy cyfrowe, mobilne lub sieciowe.

Licencjat z informatyki

Uniwersytet św. Franciszka

Loretto, USA

Informatyka to ekscytująca, rozwijająca się i wymagająca dziedzina, która wpływa na prawie każdy aspekt naszego życia. Ten program informatyczny kładzie nacisk na kolegialną relację między wykładowcami a studentami, w którym wydział prowadzi studentów w rozwijaniu umiejętności i koncepcji, które mają fundamentalne znaczenie dla tej dyscypliny dziś iw przyszłości.

Licencjat (z wyróżnieniem) w systemach komputerowych

Uniwersytet Heriot-Watt w Dubaju

READ  Utah zgłasza 562 nowe przypadki COVID-19, a wskaźnik pozytywnych testów gwałtownie rośnie

Miasto akademickie, ZEA

Ten czteroletni licencjat z systemów komputerowych ma na celu budowanie solidnych i użytecznych systemów komputerowych. Jego celem jest nauczenie ludzi nie tylko wdrażania najnowocześniejszych narzędzi i technik, ale także pomoc w rozwijaniu innych umiejętności zawodowych, które umożliwią im przejrzystą komunikację, samodzielną pracę i efektywną współpracę.

Bachelor of Science in Computer Science z dyplomem programisty komputerowego

Gruziński College

Barrie, Kanada

To połączenie studiów licencjackich z informatyki jest oferowane przez Lakehead-Georgian. Po pomyślnym ukończeniu studenci otrzymają dyplom z informatyki z Lakehead University oraz dyplom z programowania komputerowego z Georgian College.

Bachelor of Science (z wyróżnieniem) w informatyce

LSBF Singapur

Singapur

Aby odpowiedzieć na szybką cyfryzację firm, London School of Business & amp; Finance (LSBF) Singapore z dumą współpracuje z University of East London, oferując ten program, aby przygotować studentów do stawienia czoła trudnym przemianom w informatyce. Studenci zostaną wyposażeni w teorie i podstawy informatyki oraz zdobędą odpowiednie umiejętności tworzenia oprogramowania i programowania.

Stopień (z wyróżnieniem) w projektowaniu i programowaniu gier komputerowych

Brytyjski Uniwersytet w Wietnamie

Hanoi, Wietnam

Program ma na celu przekazanie uczniom silnych umiejętności tworzenia gier oraz zrozumienia modelowania i programowania gier. Studenci będą mieli możliwość zdobycia umiejętności wykorzystania ich w branży gier i rozwijania ich jako pewnych siebie, dobrze poinformowanych i dobrze przygotowanych osób.

Licencjat Informatyki – Programowanie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Podkarpacka, Polska

Kursy informatyki w WSIiZ mają charakter praktyczny, ponieważ studenci przygotowują się bezpośrednio do zawodu. Jest to gwarantowane, ponieważ istnieją programy dydaktyczne i technologie wykorzystywane przez renomowane firmy IT, takie jak Microsoft, Oracle, Google i wiele innych.

Administracja oprogramowaniem i systemami informacyjnymi, „Technologie programowania”, licencjat

Adygea State University (Adygejskij Gosudarstvennyj Universitet)

Majkop, Rosja

Wiodący program kształcenia zawodowego w zakresie szkoleń Wsparcie matematyczne i administracja systemami informacyjnymi ma na celu kształcenie ogólnych umiejętności kulturowych, ogólnych i zawodowych zgodnie z federalnym stanowym standardem edukacyjnym dla szkolnictwa wyższego w tej dziedzinie szkolenia.

READ  Zagrożony skarb bioróżnorodności

Stopień naukowy w dziedzinie informatyki

Uniwersytet Azji Środkowej

Biszkek, Kirgistan

Informatyka na UCA łączy matematyczne elementy wiedzy teoretycznej z umiejętnościami programowania. Koncepcje sprzętu komputerowego i architektury są dostarczane oprócz zaawansowanych tematów oprogramowania, aby stworzyć kompleksowe przygotowanie dla studentów do wejścia w świat technologii, założenia własnego biznesu lub kontynuowania studiów na wyższym poziomie.

Licencjat z rozwoju oprogramowania komputerowego

Villa Maria College

Bawół, USA

Ten kurs dyplomowy pozwala odkryć, co jest potrzebne do projektowania, opracowywania i wdrażania aplikacji od struktury do ukończenia, a możesz to zrobić dzięki sieci wsparcia studentów i wykładowców, którzy otworzą Cię na nowe metodologie i zachęcą do tworzenia miejsc pracy, które przekraczają nawet Twoje oczekiwania.

Udostępnij ten artykuł

udział

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *